Můj kousek štěstí

Neklid v manželství Rottrové

Skoro to vypadalo, že vztah mezi zpěvačkou Marií Rottrovou (75) a jejím – nyní už manželem – o patnáct let mladším Milanem Říhou (59) je téměř bezchybný. Jsou spolu už dvanáctým rokem a loni svou lásku posvětili před oltářem.

Teď vyplouvá na povrch, že ani tohle manželství není úplně bez mráčků. Před nedávnem se prý pár nepohodnul kvůli přání Rottrové vidět svého syna, který žije v Kanadě. "Martin dostal zakázku a bude tam skládat hudbu," pochluila se.

Potomka tedy vlastně vůbec nevidí, jen výjimečně, když se jeden nebo druhý přepraví přes velkou louži. Není divu, že mámě milovaný syn chybí a chtěla by ho vídat častěji. To jí ale doma není umožněno. Měla například tajné přání, že společně s ním stráví delší čas o Vánocích.

"Měla jsem takový nápad, že odjedeme do zahraničí, někam do tepla, společně i se synem. Třeba do Karibiku," svěřila se. .

Už si prý pomalu balila kufry. Nakonec ale manžel řekl ne! "Navrhla jem to, ale manželovi se to nelíbilo," přiznala zpěvačka, která tak kvůli tomu měla jen velmi komorní Vánoce v nejužším kruhu.

A podle našich informací jsou takovéto ústupky v manželství na denním pořádku. "Dřív byla Marie jiná, v manželství si vždyky uměla dupnout. Dokonce to byla ona, kdo vztah vždycky utnul, býavla tou dominantnější," zabrouzdala její kamarádka do minulosti zpěvačky, která se dvakrát rozvedla a pak byla jedenáct let sama.

"S Milanem je ale jako vyměněná, jakoby se změnila v poslušnou ženušku," komentuje dál naše informátorka s tím, že často dojde k výměně názorů, nakonec je ale zpěvačka tou, která ustoupí. Že by Rottrová s přibývajícím věkem už na manželské hašteření rezignovala? Podle našeho zdroje za vším stojí její bezbřehá láska.

"Myslím, že Milan to s ní opravdu umí. Marie cítí, že konečně našla ve svém partnerovi štěstí a tu pravou lásku, pro kterou je ochotna dělat i ústupky," míní její přítelkyně. Je vidět, že se zpěvačka naučila dělat kompromisy, a to je základem pro fungující manželství.

Takže dobrá zpráva – i když se dvojice občas v něčem neshodne, rozvod ani žádný rozkol tady nehrozí..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden