Neměla na svatbu?

Nováková se konečně vdala. Proč ale na premiéře filmu? Proboha, proč?

Herečka Sandra Nováková (40) a režisér Vojtěch Moravec (35) se zasnoubili před více než dvěma lety, svatbu ale kvůli pandemii odkládali. Nyní překvapili. Sňatek proběhl nedávno přímo na premiéře filmu Hádkovi v kině Lucerna, kde Nováková nejen hraje jednu z hlavních rolí, ale podílela se také na scénáři.

Netradiční obřad prý nabídla sama Sandra pouze několik dní před premiérou filmu, Moravec s nápadem souhlasil. Neměli snad peníze na klasickou svatbu? Přece jen oba si střeží soukromí, a pak něco tak intimního, čím svatba je, podniknou takto veřejně a velkolepě.

Nedotlačila by jinak svého partnera k sňatku?

Musela ho k tomu dotlačit?

Nováková už v minulosti jednu veselku plánovala. V roce 2011 se měla po tříletém vztahu provdat za svého tehdejšího partnera, producenta Jana Nejedlého (51). Svatbu ale tak dlouho oddalovali, až se v roce 2013 definitivně rozešli.

A tak se nabízí otázka, zda Sandra neměla strach, aby její další vztah nedopadl stejně a nakonec by ze svatby zase sešlo. Nicméně novomanželé spolu dlouhodobě i spolupracují a stále jim to klape. Všechno sdílí, diskutují spolu a jejich soukromý život se tak odvíjí i od práce.

Pověsí herectví na hřebík? Šušká se, že plánuje synovi sourozence.

Plní si sny se synem

Kromě práce stmeluje pár také společný syn Mikuláš. Sama Nováková vyrůstala se třemi bratry, a jak Mikuláš roste, začíná se jí stýskat po miminku. Pak se ale rozhlédne okolo sebe a oddychne si, jak snadné to mají s jedním dítětem.

Dalšího potomka už prý vyloženě neplánují, ale kdoví. Přece jen svůj vztah posunuli dál, oba jsou mladí a už jen to, že Sandra je z velké rodiny, jí může vnuknout, že mít ještě jedno dítě není špatné.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden