Můj kousek štěstí

Neumí žít se svými ženami, motorky totiž miluje víc

Můj kousek štěstí

Bude tenhle bohém ještě pokoušet štěstí a ožení se?

Pavel Liška (50), dobrodruh, bohém a tulák, který nemá talent pro rodinný život. Nelze pochybovat o tom, že se snažil – ale nevyšlo to.

Není to žádný Tom Cruise, ale i tak je o něj mezi krásnými ženami zájem, což si neumí vysvětlit ani on sám. „Já někoho okouzluju? S holkama jsem to nikdy neuměl,“ směje se. „Asi to bude tím, že jsem krásný, charismatický a moudrý.“

Liberecký rodák Pavel Liška propadl v dospívání amatérskému divadlu,  po maturitě zamířil na JAMU a hrál v brněnském HaDivadle. Rovněž svět motocyklů ho pohltil dost brzy.

„Na motorce jezdím od devíti, tehdy nám s bráchou táta pořídil na chalupu moped Stadion s ručním řazením,“ vzpomíná. „Když jsem si ve čtrnácti udělal

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden