Moje chvilka pohody

Nezvládá péči o svého syna?

Informace, že se bývalá moderátorka Michaela Ochotská (31) i se synem odstěhovala od svého manžela Lukáše Rosola (31), vzbudila pořádný rozruch. Ještě větší se pak ale rozhořel, když drobná blondýnka uvedla důvody, proč se k zoufalému činu rozhodla.

Rodinný dům v Benicích, kde manželé spolu s několikaměsíčním synem žili, je nyní poloprázdný. Michaela Ochotská sbalila syna i psa a odstěhovala se ke svým rodičům v nedaleké vesnici Nupaky, kde žila před svatbou. Ani jeden z manželů se původně k rozchodu nechtěl příliš vyjadřovat, slavný tenista ale nakonec přišel s podivuhodným odůvodněním jejich manželské krize. „Míša hodně zhubla, což všichni víme. Já nestíhám být vůbec doma, protože pořád trénuju a navíc jsem si natáhl achilovku, takže lítám po doktorech. Nejsem vůbec doma,“ uvedl. Chyběl krásné moderátorce její manžel, nebo jen potřebovala pomocnou ruku při výchově syna Andrého?

Je toho na ni příliš

Podle našich informací si měla Ochotská postěžovat, že na všechno sama nestačí. Zřejmě si mateřskou dovolenou představovala trochu jinak. O tom, že nebyla v uplynulých dnech zrovna v nejlepší psychické pohodě svědčí i fakt, že moderátorka viditelně pohubla a v její tváři přibyly hluboké vrásky. Momentálně je u rodičů a její prý mnohem lépe. „Vaří, starají se o hyperaktivního Andrého, protože já to teď fakt nestíhám. Ona potřebuje mamčinu pomoc, když já tam bohužel nejsem,“ prohlásil tenista čímž zvedl ze židle nejednu fanynku a mámu na mateřské. Řada z nich totiž nechápe na co si Ochotská stěžuje.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden