Obdivovatel krásných žen nenechal žádnou sukni na pokoji

Lidé z jejich okolí tvrdili, že byla to především Evina zásluha, že jejich manželství neskončilo rozvodem.

Rodiče nechtěli pustit Josefa Beka (†76) k divadlu, aby ho nezkazily herečky. Nakonec ho však před svody krásných žen nedokázali ochránit. Herec miloval všechny krásy světa a nic si neodpíral.

Rozložitého chlapíka s krásným zvučným hlasem, herce Josefa Beka (†76), muži obdivovali a ženy milovali. Josef si totiž velice rychle dokázal podmanit diváky v hledišti i u televizních obrazovek.

Navíc měl v sobě nějaké zvláštní kouzlo, takže mu dámy, o které projevil zájem, doslova padaly k nohám. A co je ještě zajímavější, jeho manželka prý o těchto záletech věděla a celá léta je mlčky přecházela.

Rodiče neměli peníze na lékaře

Budoucí slavný herec Josef Bek se narodil jako takový předčasný dárek pod stromeček 21. prosince 1918, téměř o dva měsíce dříve před plánovaným termínem. V tom byl tehdy ale velký problém.

Jeho tatínek, který pocházel z bohatých poměrů, se totiž kdysi zakoukal do chudé hospodské kuchařky, Josefovy

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden