Můj kousek štěstí
Snaží se dítětem zachránit vztah?
Snaží se dítětem zachránit vztah?
Patrik Děrgel (33)

Herecký pár z Ordinace Patrik Děrgel a jeho žena se nemohl shodnout, zda budou mít druhé dítě. Teď prý se jejich rodina rozroste. Proč tak náhle změnila Markéta názor? 

Po domě plném dětí prý toužil Patrik Děrgel odjakživa, dosud měl s manželkou Markétou ale jen syna Vavřince (4). O dalším potomku prý často mluvili, herečka se ale mateřství měla bránit. Z toho důvodu údajně začalo být v domácnosti herců dusno.

Děrgelová se zřejmě chtěla věnovat kariéře, a navíc si byla dobře vědoma, že nemá pořádně čas na jedno dítě, tak kdoví, jak by časově zvládala ratolesti dvě. Manželé se navíc před časem shodli, že kvůli náročnému natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 se doma se synkem sotva vidí. Často ho hlídají babičky nebo chůva. Přes to všechno se objevila informace, že Patrik s Markétou měli na přelomu roku oznámit své rodině, že čekají druhého potomka.

Sama Markéta pak své už pěkně zakulacené bříško předvedla v novém videoklipu Barbory Polákové (37), k písni Nafrněná. Ustoupila herečka manželovi, aby zažehnala krizi ve vztahu, nebo je za jejím těhotenstvím něco jiného? Markéta se zřejmě dítěti úplně nebránila, nejspíš jen čekala na vhodnou dobu.

Když se dozvěděla, že seriál, který jí bere tolik času, končí, nebylo zřejmě na co čekat. Zprvu ji asi, stejně jako její kolegy Danu Morávkovou (49), Martina Zounara (53) nebo třeba Jana Čenského (59) zpráva o poslední sezoně seriálu velmi zaskočila, nakonec se tak ale podle všeho vyřešil jeden velký rodinný problém. Ne nadarmo se říká, že všechno zlé je pro něco dobré.

Související články
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
Pustila si Obermaierová do života nového muže?
premium
Tvrdila, že peníze za natáčení seriálu Ulice ji drží nad vodou. Jenže o část z nich Jaroslava Obermaierová (78) podle všeho přijde. Možná i proto se povídá, že si našla kamaráda, se kterým je jí dobře. Vposlední době podle mnoha lidí viditelně přišla o svoji pověstnou energii. Jaroslava Obermaierová (78) byla bez nálady. Asi za […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz