Moje šťastná hvězda
Zamiloval se do té nepravé!
Zamiloval se do té nepravé!
Pár jenom „jako“. Diváci si ji s Lamborou spojují, ale v soukromí ide každý svou cestou.

Sympatický herec MAREK LAMBORA (25) a EVA BUREŠOVÁ (27) jsou hlavní představitelé úspěšného seriálu Slunečná. Vždycky byli nerozluční, ale nyní se mezi ně dostal někdo třetí a Lambora to nezvládá.

Velmi úspěšný herec Marek Lambora (25) byl vždy zvyklý na to, že ho jeho fanoušci spojovali a dávali dohromady s jeho krásnou a talentovanou kolegyní Evou Burešovou (27), se kterou je už rok tráví čas v jednom kuse. Spekulacím o románku s kolegyní se smál, ale nevyvracel je. Asi doufal, že by se mohly stát skutečností.

Byl do ní blázen!

I přesto, že spolu donedávna vycházeli, před nějakým časem se všechno rázem změnilo. A to k horšímu, hlavně pro Marka. Není žádným tajemstvím, že se Burešová Markovi moc líbí a on by si dokázal představit s ní žít.

Už několikrát se spekulovalo, zda spolu nemají tajný románek. Objevilo se sice několik jejich kolegů, kteří tento fakt potvrdili, nicméně bez důkazů. Mezitímco se Eva snažila všem vysvětlit, že mezí ní a mladým hezounem nic není, on si prý dál o ní tajně snil.

„S Evou se mi pracuje dobře, je to skvělá kolegyně a jsem rád, že si rozumíme i mimo kamery,“ rozplýval se přednedávnem.

Má smůlu!

Sny se rázem rozplynuly a jednoho dne mu vyprchala i ta nejmenší naděje, kterou měl. Zpěvačka a herečka si totiž našla někoho jiného, s kým je údajně moc šťastná. Tím šťastlivcem je šéfkuchař Přemek Forejt
(33).

Jsou spolu už nějaký ten pátek a zatím to vypadá, že se jim daří a vše je zasypané růžovými kvítky. Jen Lambora se s tím musí vypořádat, což mu moc nejde. Nejvíce ho má štvát, že se ho Burešová už tolik nevšímá, jako tomu bylo dřív.

Myslí jen na ni?

Je tak zamilovaný, že odmítá a ignoruje všechny okolo. Ze začátku to každého děsilo, neboť prý nikdy takový nebyl. „Byl to šok. On byl vždy takový usměvavý a se všemi si rád povídal, teď nic. Láska dělá divy,“ prohlásil jeho kolega.

Spekulovalo se i o tom, zda mladého českého herce nepřitahuje stejné pohlaví. Byl totiž od žen natolik odříznutý, že se toto téma probíralo i v zákulisí Slunečné. Nakonec se ale ukázalo, že to tak není a vše dělal jen kvůli Evě.

Chce ji pro sebe?

Kdyby Lambora chtěl, tak by mohl mít na každém prstu jinou. On ale zjevně stále doufá, že vše pro něj dobře dopadne a Burešovou jednoho dne uloví. Teď to zrovna ale tak nevypadá.

Sám se svému okolí měl svěřit, že mu dělalo problém udržet dobrou náladu, když se natáčel silvestrovský speciál show Tvoje tvář má známý hlas. Tam si totiž porotci ve složení EvaBurešová, Aleš Háma (47) a Ondřej Sokol (49) pozvali hned několik hostů.

A mezi nimi byl i Marek s Přemkem. Mladému sympaťákovi prý vadilo, jak na sebe pořád koukali, smáli se a jeho si vůbec nevšímali. Jak je vidět, špatně to celé nese a vše myslí nejspíš vážně. Co ale bude dělat? To je ve hvězdách. Všichni tiše doufají, že mu co nejdříve růžové brýle spadnou

Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz