Obětuje mu Eva kariéru?

Bývalý tanečník Jan Kolomazník (63) poskytoval Evě Pilarové (77) po celý život dokonalý servis, aby se mohla věnovat své kariéře. Dokáže se o něj teď postarat ona?

Pilarová se s Kolomazníkem nejprve jen přátelila, když však onemocněla nabídl se jí, že bude venčit jejího psa a nakupovat. „Když jsem se pak probrala z horeček, v koupelně jsem uviděla dva kartáčky na zuby, a že tam Kolomazník bydlí,“ vzpomínala na jejich seznámení zpěvačka. Záhy ji kolega z divadla požádal o ruku a ona přijala. Nikdy na ni nežárlil, a aby se mohla věnovat své slibné pěvecké kariéře, pečoval svědomitě nejen o ni, ale také o celou domácnost. Jak se ale zdá, doby, kdy se mohla Pilarová soustředit výhradně na svou práci jsou nenávratně pryč a začínají jí galeje. Kolomazníka, který se pohybuje o francouzských holích, totiž čeká náročná operace a veškeré jeho povinnosti teď musí převzít Pilarová.

Nemocnice z duše nenávidí

Eva Pilarová se nechala slyšet,že nemocnice přímo nesnáší. Vtipkovala ale, že její muž je má zřejmě rád, protože tam má prý klid a nikdo ho tam neotravuje. Je-li to pravda, pak bude mít Kolomazník v nejbližší době klid až až. Čeká ho totiž nelehký zákrok – reoperace kyčle. Zatím není zcela jasné, jestli zpěvačka na nějakou dobu přeruší svou kariéru a zůstane doma, aby manželovi poskytla potřebný servis. Je ale zřejmé, že jen sotva bude asi zvládat péči o dočasně nemohoucího muže a koncertování. Sama Pilarová se dosud nevyjádřila, zda bude rušit nasmlouvanou práci. Vzhledem k tomu, že sama měla nedávno nemalé zdravotní problémy dá se předpokládat, že si ráda odpočine. „Nebyla to mrtvice, ani infarkt, víc o tom mluvit už nechci,“ vzkázala na podzim zpěvačka. Jak se tedy nakonec rozhodne řešit nelehké životní období? To se budeme muset asi nechat překvapit.

reklama
reklama

Komentáře