Ocitla se Vilma Cibulková znovu na dně?

Přišla o práci i o partnera!

Psychicky na tom není prý dobře. Po dvou letech se jí rozpadl vztah a teď ještě ke všemu přichází i o veškerý zdroj příjmů. Upadne znovu do depresí a pokusí se o další sebevraždu?

Na muže zkrátka nemá VILMA CIBULKOVÁ (53) štěstí. Ačkoli si už několikrát myslela, že našla tu pravou lásku, opak byl pravdou. A nevyšlo jí to ani se zatím poslední láskou PAVLEM JAKUBEM RYBOU (54). „Rok a půl jsem byl vlastně jen s Vilmou a zanedbával práci. No a v poslední době jsem se té práci zase začal věnovat. A jak to tak bývá, prostě jsme se odcizili,“ vysvětluje Ryba důvod, proč se s herečkou z vlastní vůle rozešel. Vůbec ale nebral ohledy na to, jak to jeho už bývalá partnerka vezme. Špatně! Začala mít totiž problémy i v milované práci.

Propustili ji ze dne na den?

Herečka dlouhodobě působila v Divadle v Řeznické. Jenže to před pár týdny stáhlo z repertoáru představení Leni, kde Cibulková zářila jako hlavní hvězda. Dokonce za tuto roli obdržela i Cenu Thálie za nejlepší činoherní výkon. Ačkoli bylo představení vždy dlouho dopředu vyprodané, divadlo se rozhodlo hru stáhnout. Proč, to dosud zůstává velkou záhadou. Produkční divadla LENKA HŘEBÍKOVÁ odchod herečky z divadla potvrdila. „Naše divadlo bohužel ukončilo s paní Cibulkovou spolupráci. Proto byly inscenace Leni a Kalifornská mlha, ve kterých hrála, staženy z našeho repertoáru.“ Proč se rozhodli s oblíbenou herečkou rozloučit, produkční ovšem neřekla. Její známí a přátelé se prý ale domnívají, že na vině může být nespolehlivost, nebo dokonce alkohol. Utápí se snad Vilma ve smutku?

Muž, který se na Vilmu dívá jako na svatý obrázek, je údajně její nový partner.

Na muže nemá štěstí

Už jednou se proslýchalo, že po rozchodu se svou první láskou, hercem a divadelním režisérem MIROSLAVEM MACHÁČKEM (†68), trpěla obrovskými depresemi. Ty se údajně snažila zahnat alkoholem. Sáhla si až na dno, a dokonce podle přátel pomýšlela na sebevraždu. Skončila v Bohnicích a začala s odvykací léčbou. Ze dna se ale dokázala odrazit zpátky na výsluní a poznala svou druhou lásku, herce MIROSLAVA ETZLERA (51). Ani on neměl zrovna lehký osud, oba měli ke všemu spory s vlastními dětmi, a tak se k sobě náramně hodili. Zlom přišel až ve chvíli, kdy se začal točit seriál Cesty domů. Tam se Etzler zamiloval do své kolegyně RADKY PAVLOVČINOVÉ (27) a velké lásky byl konec. I z tohoto rozchodu se dokázala Cibulková vzpamatovat a našla si dalšího partnera. Ačkoli se říká, do třetice všeho dobrého, u ní to neplatilo ani náhodou. Po dvou letech zase přišel jen hořký konec. To už pro ni ale byla skutečná rána pod pás.

TK pred premierou hry Daniela Glattauera Zazracne cviceni - Branicke divadlo

Je na obzoru nový objev?

I když se sem tam objeví v nějakém seriálu, není to pro ni to pravé ořechové. Přátelé a rodina se o ni bojí. Když už jednou spadla do depresí a pomýšlela na sebevraždu, není  vyloučeno, že se do nich nedostane znovu. Potřebuje vedle sebe muže, který se o ni skutečně postará a bude jí oporou v každé těžké chvíli. Někteří její přátelé se ale nechali slyšet, že už randí s někým jiným. A to od rozchodu s Jakubem Rybou uběhly teprve tři měsíce! Nedávno se totiž dostavila na premiéru filmu Pohádky pro Emu s mužem, kterého nikdo nezná! Cibulková se usmívala od ucha k uchu a štěstí a radost z ní přímo prýštily. Kdo byl onen tajemný muž po jejím boku? Že by nová láska?

Hudebník se s herečkou rozešel, jelikož mu práce byla přednější než vztah.

Dcera na ni kašle

Její herecká hvězda sice trochu upadá, ale není všem dnům konec. Cibulková se  v tomto směru o sebe vždycky uměla postarat a mezi slabé povahy už dávno nepatří.Co jí ale na síle nepřidává, je její vztah s dcerou ŠIMONOU (23). Ta si také prošla peklem. Byla drogově závislá a žila na ulici. Spory s matkou jednoho dne dospěly až tak daleko, že ji Cibulková chtěla zbavit svéprávnosti. K tomu sice nakonec nedošlo, ale vyhodila ji na ulici. Od té doby spolu vůbec nemluví. I když Šimona vzala rozum do hrsti a snaží se začít žít nový život, s matkou nechce mít vůbec nic společného. „Má tři zaměstnání. Pracuje jako barmanka v zapadlém baru na kraji Olomouce, kde se schází různorodá společnost. Dále provází coby průvodkyně na zámku v Bruntále a k tomu má ještě další práci,“ prozradil známý Šimony. Kdyby se usmířily, zřejmě by se herečce žilo a vypořádávalo s nezáviděníhodným osudem mnohem lépe. K tomu ale v nejbližších měsících zřejmě nedojde. A tak jí nezbývá než doufat, že onen pan neznámý, s nímž si vyrazila do společnosti, pro ni bude tím pravým a že se brzy vzpamatuje i z pracovních neúspěchů.

Vilmina dcera, kterou má s Miroslavem Etzlerem, se prý nesnesla se slavným hercem.

reklama
reklama

Komentáře