Odhalila, že si užívá s jinou ženou?

Už jednou ji pořádně ponížil a zklamal. A muži se většinou nemění. Je to případ i přítele krásné herečky?

Jako by úplně zapomněla, jakou bolest jí způsobil. Aneta Krejčíková (31) vzala partnera na milost, i když si to možná nezasloužil. Zneužil Ondřej Rančák (37) její dobroty a znovu jí ukázal svou odvrácenou tvář?

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková (31) má se svým dlouholetým partnerem, tělocvikářem a fitness trenérem Ondřejem Rančákem (37), už dvě děti a působí navenek jako spokojená rodinka.

Zachoval se k ní podle

Krejčíková si určitě dodnes dobře pamatuje, jakou bolest jí před několika lety partner způsobil. V médiích se totiž objevila zpráva, že si měl Rančák dopisovat s několika jinými ženami naráz.

A nemělo se jednat jen o plytké zprávy, nýbrž i o intimní snímky, které jim měl posílat. Mnoho vztahů by takovou aférku

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden