Moje sladké tajemství

Odolá svádění svého kolegy?

Velikou bolest prožívala po rozchodu s Michaelem Krásným (36) herečka Eva Burešová (26). Hvězda seriálu Slunečná ovšem tuto složitou část života dokázala překonat, a dokonce otevřela srdce novému muži.

Zpočátku to vypadalo, že Matyáš Adamec bude spíš jen milencem. Jenže poté, co ho představila svému synovi Nathanielovi (2), to čím dál víc vypadá, že už jsou plnohodnotným párem. I tak se ale najdou tací, kteří si myslí, že by snad herečce mělo být lépe s někým jiným.

Šušká se, že Lambora k ní cítí více než přátelství.

Především pak její kolega ze seriálu Marek Lambora (24) prý má o ni velký zájem. Údajně s ní několikrát zkoušel flirtovat, a i když doposud neuspěl, prý stále Burešovou nemůže dostat z hlavy. Někteří jejich kolegové si dokonce myslí, že se do ní zamiloval.

„Musím říct, že s Markem se mi točí dobře. Je to super kolega, věčně vysmátý,“ říká o něm Eva a vypadá to, že má sama jasno v tom, jaký spolu mají vztah. Jenže Lambora si údajně nemůže pomoci. Hlavně proto, že se měl dozvědět, že ve vztahu Evy a Adama není vše v úplném pořádku, protože Eva má nezdravě žárlit.

A právě kvůli tomu se nechce jen tak vzdát a stále doufá, že herečka dá nakonec přednost jemu..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden