Okamžité stěhování. Bohuš Matuš a Lucinka mají nervy nadranc!

S luxusním bydlením to zase nevyšlo!

Nedávno vystupoval zpěvák Bohuš Matuš (49) na Českém plese, kam s sebou vzal také svojí milovanou Lucinku (19). Moc jim to oběma slušelo a vůbec to nevypadalo na další trable, které vyvstaly v souvislosti s jejich bydlením.

Rozdávali úsměvy a tvářili se spokojeně, ale byla to zřejmě jen zástěrka. Manželé nedávno absolvovali náročné stěhovaní, údajně psychopatický soused jim dával co proto.

A zase to stěhování! Nemá už Lucinka zaječí úmysly?

A historie se zřejmě opakuje, neboť se prý majitelka jejich nově pronajatého bytu dostala do tíživé finanční situace, byt chce okamžitě zpátky, a Matuše s manželkou tak po pár měsících bez pardonu vyhazuje.

Bohuš je optimista a jenom tak na duchu neklesá – už má vyhlédnutý další pronájem. Zato jeho Lucinka je ze všeho dočista vystresovaná a pěkně se vzteká. Pro jejich současnou bytnou má jen samá nevybíravá slova.

Otázka je, jestli už náhodou nelituje, že se nechala náruživým Matušem tak rychle uvrtat do chomoutu a do miminka. Řešit v devatenácti letech takovéhle dospělácké trable s manželem o třicet let starším není až tak úplně cajk!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden