Oldřich Navrátil přišel o divadelní roli, protože dal facku řediteli!

Rozvod po čtyřiadvaceti letech manželství byl pro něho nečekaným šokem.

Rodáka z Třebíče, herce Oldřicha Navrátila (69), známe nejlépe jako Emila Nádeníčka z filmové série o básnících nebo aktuálně jako průvodce kutilským pořadem. Po velkém zklamání je dnes podruhé ženatý.

Cesta k herectví nebyla pro Oldřicha Navrátila (69) přímočará. Tatínek byl instalatér a jeho přáním bylo, aby si syn našel stálé zaměstnání, kde by byl pěkně v teple. Oldřich nejdříve zvažoval ekonomickou školu. Potom ho ale zaujalo, že kdo se přihlásí na gymnázium, bude přijat i bez zkoušek.

Volba byla jasná a ukázala se jako dobrá. Budoucí herec měl štěstí na profesorský sbor. Díky profesorce angličtiny tento jazyk dodnes dobře ovládá. A jeden z profesorů ho nasměroval i na

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden