Moje sladké tajemství

Ona plánovala dítě, on si už užíval jinde

Moje sladké tajemství

Miss World překvapilo, když se z médií dozvěděla, že on už má jinou.

Mluvilo se o nich jako o nejkrásnějším páru. Budovali si pověst dokonalé dvojice. Teď to ale vypadá, že se bude prát hodně špinavé prádlo!

Když se před osmi lety provalilo, že se Miss World Taťána Kuchařová (34) a známý hudebník (i když více proslul jako syn oblíbeného herce) Ondřej Brzobohatý (38) dali dohromady, u mnohých lidí to vyvolalo rozporuplné reakce. Jedni jim lásku nepřáli, dokonce prý včetně Ondrovy matky Hany Gregorové (69).

Další je považovali za ztělesnění ideálního páru. Našli se ovšem i spekulanti, kteří tvrdili, že jde o mediální kamufláž. A čekali, kdy se jejich spekulace potvrdí. Slavný pár jim sice tuto radost nepřinesl, veřejnost ale poměrně často

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden