Ondřej Gregor Brzobohatý: Hádají se čím dál častěji?

Na dítě je pro Taťánu ještě moc brzo

Patří mezi nejsledovanější české páry. Jsou spolu už víc než čtyři roky a jejich vztah zatím neutrpěl žádné trhliny. Až dodnes. Mezi TAŤÁNOU (29) a ONDŘEJEM (34) GREGOR BRZOBOHATÝMI se objevují první neshodyUž je tomu víc než rok, co se Táťána s Ondřejem brali. Jejich svatba vyvolala mnoho reakcí. A to nejen proto, že novomanželskou dvojici zastínila Ondřejova matka HANA GREGOROVÁ (65) se svým mladým milencem ONDŘEJEM KOPTÍKEM (33), ale také proto, že nikdo vlastně nevěděl, jak se ti dva po svatbě budou jmenovat. Dnes je jasné, že oba užívají příjmení Gregor Brzobohatý/á a že Ondřej Koptík už není jen milenec, ale skutečný partner. Pozornost českého národa se ale na mladý pár obrací znovu. Tentokrát kvůli tomu, co tvrdí jejich známí a přátelé. Prý mezi nimi vypukly první neshody!

Těhotenství chce oddálit

Ondřej by se totiž moc rád stal otcem. Jenže Taťána na to má údajně úplně jiný názor. „Táňa by se ráda ještě několik let věnovala kariéře,“ říká známý manželského páru. „Ale je pro ni čím dál těžší si to prosadit, protože Ondřej by se už opravdu rád stal otcem. Začíná být z toho nekonečného oddalování těhotenství docela otrávený,“ rozpovídal se známý. Své ženě Ondřej v kariéře sice prý nebrání, ale jistý nátlak na ni už je prý patrný. A Taťána je z toho celá nesvá. Neví kudy kam. A tak se prý i dost často stává, že se kvůli miminku pohádají. To ale není jediný důvod jejich neshod. Dalším problémem ve vztahu je to, že se skoro nevídají. Každý má své pracovní povinnosti a Taťána kvůli nim často létá i do zahraničí. I to je důvod, proč Ondřej touží po miminu.

Příliš času spolu netráví

„Právě proto by se Ondrovi líbilo mít dítě, spojilo by je to a trávili by spolu víc času,“ nechal se slyšet další jejich společný známý. Jenže bohužel nezáleží jenom na Ondřejovi. A tak je na Taťáně, aby si rozmyslela, co je pro ni nejdůležitější, zdali práce nebo zakládání skutečné rodiny. „Ondrova trpělivost je sice opravdu velká, ale rozhodně není nekonečná,“ říká známý. „Jestli si to Taťána brzy neuvědomí, tak by o něj mohla přijít.“ To jsou ale hodně silná slova. Pokud však ti dva takto působí i na své přátelé a rodinu, zřejmě budou neshody mezi nimi skutečně vážné. Pravda sice je, že oba mají na děti ještě dost času, ale když budou čekat hodně dlouho, mohlo by se jim to pořádně vymstít. Navíc by se jistě i jejich rodiče chtěli stát prarodiči. To ale musejí chtít oba. A když se přece jen Taťána nebude chtít nechat přesvědčit o založení rodiny, nakonec možná začne Ondřej potenciální matku svých dětí hledat někde jinde.

reklama
reklama

Komentáře