Opravdu má Matonoha mladší milenku?

Přestává si snad vážit toho, co má doma, a začal toužit po dobrodružství? Proslýchá se totiž, že mu manželka přestala stačit a není jediná žena v jeho životě.

Má doma krásnou manželku, ale údajně si toho pomalu přestává vážit. Ukáže se brzy, že má TOMÁŠ MATONOHA (51) kromě LUCIE BENEŠOVÉ (48) ještě mladší milenku?

Mnozí by si řekli, že když má doma moderátor a herec ze seriálu Pálava Tomáš Matonoha (51) tak krásnou ženu, jako je Lucie Benešová (48), nebude mít myšlenky na jiné. Jenže opak je pravda. Po dlouhých společných letech se mu údajně zachtělo manželku vyměnit za jinou.

Co je na tom pravdy a hrozí nečekaný a smutný rozchod? O krásnou Lucii Benešovou byl mezi muži vždy velký zájem. Koneckonců krátce poté, co dosáhla dospělosti, se do ní zamiloval pohledný herecký kolega Filip Blažek (49).

Byli do sebe zamilovaní až po uši

Tehdy to byla skutečně velká láska, na kterou ráda vzpomíná herečka dodnes. „Oba jsme byli dost mladí a bylo to tak dobře, protože náš vztah byl

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden