Orlando Bloom a Miranda Kerr se rozvedli, protože na sebe neměli čas!

Nevídali se často a tak došlo k odcizení.

Ačkoliv modelka Miranda Kerr (40) prohlašovala, že by nikdy nechodila s hercem, jednoho si dokonce vzala. Orlando Bloom (46) byl ale jejím mužem jen tři roky.

Díky filmovým sériím Pán prstenů a Piráti z Karibiku toužily po herci Orlando Bloomovi (46) zástupy dívek a žen. Mohl si vybírat i mezi těmi slavnými a nejkrásnějšími. A australská modelka Miranda Kerr (40) do této kategorie určitě patřila. Ona sama přitom mívala předsevzetí, že si nezadá s filmovou hvězdou.

Velká láska skončila podvodem

Do světa modellingu vstoupila Miranda Kerr v rodné Austrálii ještě v době dospívání. Bylo jí třináct let. Stalo se tak díky jedné soutěži, v níž magazín Dolly, určený pro teenagery, hledal nové tváře. Miranda se přihlásila a soutěž přesvědčivě vyhrála. Brzy se vypracovala

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden