Moje sladké tajemství

Pan Neznámý po jejím boku! A kdo jsou ti další sympaťáci?

Moje sladké tajemství

Je mladá, žádaná a obletovaná. Jen těch nápadníků začíná být nějak moc.

Herečka Alžběta Malá (26) je vycházející hvězdou, kterou mohou diváci aktuálně vídat v seriálu Smysl pro tumor. O jejím soukromém životě se toho ale moc neví. Našla už toho pravého? Nebo je jich dokonce víc?

Je pravnučkou Ilji Prachaře (†81) a poslední dobou jde z role do role. Alžbětu Malou (26) čeká bezesporu zářná kariéra. O své práci mluví velice zapáleně a rozvážně, co se ale týče osobního života, zarytě mlčí. Dokonce se dlouho snažila tajit, že pochází ze slavného hereckého rodu.

Na první pohled působí hvězda seriálu Smysl pro tumor jako neviňátko, zdá se ale, že je to pořádná dračice a žádný muž si před ní nemůže být jistý. Možná i proto nechce nechat

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden