Patricie Solaříková: Brousí si zuby na pozici moderátorky?

Není žádným tajemstvím, že herečka PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ (30) po třinácti letech skončila v seriálu Ulice. Rozhodně to ale nebylo jen tak. Má totiž úplně jiné plány.

Tváří seriálu Ulice byla Patricie Solaříková (30) úctyhodných třináct let. Časem se postavy samozřejmě měnily, přicházely nové, ale Patricie patřila mezi stálice, a právě proto byla mezi diváky tak oblíbená. Ona sama svůj odchod nahlásila režii už téměř půl roku dopředu, ale před diváky to skrývala do poslední chvíle. Všechny její odchod šokoval a někteří si dokonce mysleli, že Solařákovou ze seriálu vyhodili, což ale herečka popřela. Změna byla čistě z její hlavy a prý k tomu měla pádný důvod. Touží si totiž splnit svůj dávný kariérní sen a dost pilně na tom pracuje.

VŽDYCKY PRÝ CHTĚLA MODEROVAT

Solaříkovou hraní samozřejmě baví a naplňuje, ale nechala se slyšet, že její vysněná profese je prý úplně někde jinde. Chce se totiž prosadit jako úspěšná moderátorka, a dokonce už na tom začala tvrdě pracovat. V současnosti moderuje jen internetový pořad, za což je velmi ráda a bere to jako dobrou průpravu a zkušenost. Na televizní obrazovky by si prý jen tak netroufla, takže pro ni tato nabídka byla jako dělaná. Do budoucna se ale pokouší o vyšší úroveň, a to o moderátorskou pozici ve Snídani s Novou. Už podle jejích známých byla dokonce na několika zkouškách, ale místo rozhodně nemá jisté. O moderátorské křeslo ve Snídani s Novou pochopitelně usiluje víc kandidátů, takže se Solaříková bude muset pořádně snažit, aby se jí přání splnilo.

KOHO NAHRADÍ?

Do pořadu Snídaně s Novou se nenabírají nové tváře jen tak, Solaříková tak proto logicky musí někoho ze stávajících moderátorů nahradit. Spekuluje se o tom, že má na televizních obrazovkách vystřídat moderátorku Ivetu Kořínkovou (34), která je v pokročilém stadiu těhotenství. Dvojici by tak Solaříková měla tvořit s Alešem Lehkým (39). Jak jsme ale už zmínili, místo nemá jisté, a když jí její sen nevyjde, nebude mít hned příliš pracovních možností. Opustit své jisté místo v seriálu Ulice možná nebyl nejlepší nápad, protože teď Solaříková neví, zda se nějaké stálé a pořádné práce vůbec dočká.

reklama
reklama