Paul McCartney vyznával své ženě lásku, když umírala!

Až na jednu výjimku se od sebe nikdy neodloučili!

Poté, co se Paul McCartney (78), člen slavných The Beatles oženil s americkou fotografkou Lindou (†56), stal se z něho úplně jiný člověk! Slavný pár spolu dodržel manželský slib "dokud nás smrt nerozdělí".

Šedesátá léta, to byla doba, kdy hudebnímu světu vládla skupina, která prodala nejvíce desek v historii lidstva - The Beatles. Fanynky šílely po všech jejích členech a oni toho dokázali využívat.

Platilo to i pro skladatele a zpěváka Paula McCartneyho. Měl sice pětiletý vztah s herečkou Jane Asher (74) a dokonce se s ní zasnoubil, přitom ale s jinými dívkami jezdil na dovolené nebo je u sebe nechával bydlet. Po jedné odhalené nevěře mu Jane dala košem!

Z bouřliváka udělala farmáře!

V roce 1967 přijela do Velké Británie americká fotografka Linda Eastmann, rozvedená blondýnka s šestiletou dcerkou. Fotila slavné muzikanty a tak došlo i na Beatles. S Paulem si padli do oka. Začali spolu chodit.

Možná by to časem skončilo jako se všemi jeho dosavadními partnerkami, ale Linda

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden