Pavel Zedníček do toho konečně praštil!

Na pláži na Floridě řekl své ANO!

Je to více než 13 let, co spolu PAVEL ZEDNÍČEK (67) a HANKA KOUSALOVÁ (54) žijí. O svatbě se mluvilo už několikrát, pokaždé ale herec tvrdil, že pro něj není důležitá. Proč se tedy tak najednou rozhodl svůj názor změnit?

Poprvé se Zedníček se svou vyvolenou setkal na festivalu Hrnec smíchu, a jak sám často říká – takřka okamžitě přeskočila jiskra! A od té doby jsou vlastně spolu. Je celkem paradox, že jim vztah vydržel tak dlouho, protože o sobě tvrdí, že jsou každý úplně jiný. „Protiklady se ale přece přitahují!“ uvedl Pavel, který si je podle všeho jistý, že to je právě ten důvod, proč mu to s dnes již manželkou tak skvěle klape. A má ještě nějaké rady pro partnery? „Ve vztahu musí být určitě tolerance. A také si lidé musejí uvědomit, že jeden druhého nemůže vlastnit,“ míní herec. Když má ale Zedníček recept na šťastné manželství, proč se tolik zdráhal vstoupit do svazku? Bylo to snad proto, že první manželství s TAŤÁNOU STAUDACHEROVOU (67) nedopadlo úplně nejlépe?

Svatba ho nikdy nelákala

Kdekdo předpokládal, že při desetiletém výročí požádá Pavel Hanku o ruku. Jenže se tak nestalo. Na otázku proč, odpověděl herec: „Myslím, že papír není důležitý. Lidé mohou být spokojení, i když nejsou manželé. Svatba je sice hezká, ale není podstatná,“ obhajoval své rozhodnutí a odvolával se na kolegyni IVU JANŽUROVOU (75), která měla podle něho krásnou rodinu a také nebyla vdaná. Už začátkem letošního roku se však začalo spekulovat o tom, že se Zedníček konečně rozhoupal a požádal svou dlouholetou partnerku o ruku. Co ho k tomu ale vedlo, zda to byly její nářky a prosby nebo za tím bylo něco závažnějšího, zůstává tajemstvím.

Snažili se všechno utajit

V okamžiku, kdy Zedníček odjel s Kousalovou na Floridu, zvedla se vlna podezření, že se tam hodlají vzít. „Ano, Zedníčkovi jsou tady, jako každý rok. Ale ujišťuji vás, že je Pavel ještě svobodný. Kdy bude ženatý, to se musíte zeptat jeho,“ uvedla OLGA MATUŠKOVÁ (68). To, že se v sídle Matuškových chystá velká sláva, tvrdilo několik na sobě nezávislých zdrojů. „Až to bude aktuální, potvrdíme to,“ snažila se mlžit Kousalová při dotazu, zda je už paní Zedníčkovou. Tajili vše do poslední chvíle. Spekulace se záhy potvrdily, starý mládenec se opravdu oženil. Stalo se tak na slunné Floridě, kde si vzal přímo na pláži svou dlouholetou přítelkyni Hanku.

Svatební obřad na pláži si novomanželé opravdu užili.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden