Pazderková musí brát antidepresiva

Její psychika trpí

Popularita herečky IVY PAZDERKOVÉ (36) prudce stoupla s televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Zdálo by se, že Iva si nemá na co stěžovat. Jenže není to tak úplně pravda.

Iva Pazderková o sobě říká, že je ve své podstatě stydlivá a není velkou přítelkyní vystavování svého polonahého těla, byť se dle názoru mnoha mužů nemá vůbec za co stydět. Její nahota jí dělala problémy i při ztvárňování některých vylosovaných hvězd. Snad nejvíc jí i po umělecké stránce dala zabrat zpěvačka Pink. Když pronesla před televizními kamerami, že se jenom ve „šprndě a gaťkách“, ve kterých musí vystupovat, necítí úplně ve své kůži, na chvilku oněměl i jinak velmi pohotový moderátor ONDŘEJ SOKOL (44).

Vytáhla mnohem těžší kalibr

Že umí být herečka pěkně temperamentní, to už mnohokrát dokázala. I některé záběry ze zákulisí show prozradily, že „šprnda a gaťky“ byl pouze lehký odvar slovníku, který pod tlakem emocí a únavy čas od času vypustila z úst. Občas ale jako by si do nich neviděla. Například na Komedy festu jako blbá blondýna vybalila na pře- kvapené obecenstvo takový výběr nespisovných slov, že by se za ně nemusel stydět leckterý dlaždič. Protože na představení byly i děti školou povinné, jejich matky jim přikrývaly v rozpacích uši a řešily problém, jak je možné, že si herečka dovolí mluvit takovým způsobem před publikem, o kterém ví, že jsou tam i dětští návštěvníci.

Je to obrana?

Protože se samozřejmě občasný způsob mluvy herečky všeobecně i nelichotivě přetřásá, dobří známí na její obranu říkají, že to je póza, jakási obrana, za kterou schovává nejen trému a nejistotu, ale i psychickou poruchu. Iva prý trpí panickou poruchou, kterou zmírňuje antidepresivy. Sama přiznává, že si protrpěla takové záchvaty, až myslela i na smrt. Na veřejnosti to však nedává znát. Kdo by do sebevědomé a pohotové ženy řekl, že je uzlíček nervů, který bojuje se svou psychikou?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden