Petra Černocká: Povoluje mu nevěru?

Vmanželství jsou k sobě oba až podezřele tolerantní. Herečka Petra Černocká (69), kterou proslavila role slavné čarodějnice Saxany, svému muži Jiřímu Pracnému (66) povoluje snad vše. Nevadí jí, když jde její manžel někam večer, neřeší, s kým a kde tráví svůj volný čas, a už vůbec se prý neobtěžuje mu volat a zjišťovat to. Svého muže má prý na hodně dlouhém vodítku a ví, že ať už udělá cokoli, vždy se k ní znovu a poněkolikáté vrátí.

Žárlivost neznají

Žárlivost jí prý nikdy nic neříkala, a to ani jejímu muži. Nevidí k ní prý důvod. Se svým manželem je už patnáct let a myslí si, že jim to klape právě kvůli jejich vzájemné toleranci. Ona si prý taky může dělat, co chce, a svému muži se rozhodně nemusí se vším zpovídat. Zní to, jako kdyby jim bylo úplně jedno, co ten druhý kde dělá.

Je to vzájemné?

Každý často tráví večery jinde, což se k nevěře celkem nabízí. Jak si může být Černocká tak jistá tím, že jí manžel nepodvedl? Možná už to dokonce i udělal, ale ona mu to velkoryse odpustila, protože ví, že ani ona není zřejmě svatá.

Prý je jí jedno, kde manžel tráví večery

Jejich blízcí přátelé nám potvrdili, že v jejich manželství panuje až příliš velká volnost a je jim to dost podezřelé. Podvádějí se manželé navzájem, ale oba si to tolerují? Tím by se všechny nejasnosti vyjasnily. Ale jestli má cenu takový vztah vlastně vůbec udržovat, je otázka.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden