Petra Janů odhalila skutečný důvod svých operací

Nechápe, proč její kolegyně mlží kolem plastik

Zpěvačka PETRA JANŮ (63) vypadá jakoby dokázala pozastavit čas nebo objevila sen nejedné ženy – elixír věčného mládí. Pravda je však mnohem prostší. Projevů stárnutí se zbavuje za pomoci plastických chirurgů. A rozhodně se za to nestydí.

Některým lidem je Petra Janů kvůli své potřebě neustále se vylepšovat trnem v oku. Ona to však neřeší. Nemá k tomu jediný důvod. Jak sama říká, nedělá přece nic špatného. A na rozdíl od řady svých slavných kolegyň nemá problém o zásazích plastických chirurgů otevřeně promluvit. A proč také ne! Je snad špatné, že se o sebe stará a snaží se držet krok se stále mladší konkurencí? „Mám upravená víčka a prsa. Nevím, proč bych to neřekla, nechápu ty tajnosti, které s tím některé dámy dělají,“ říká rázně zpěvačka a bez skrupulí tak trochu útočí na dámy českého showbyznysu, které ve vší tichosti ulehnou pod ruce zručných plastiků a pak se tváří jako by přes noc omládly nebo se jim jako zázrakem zvětšil objem hrudníku o pár čísel. Tohle nemá Petra zapotřebí.

Gravitace útočí i na ni

Hlavní potíž je podle zpěvačky v tom, že prostě nesnáší změny, a to se netýká jen změn kolem ní, ale i na ní samotné. Tudíž stárnutí není nic, o co by stála, a tak, když už ty možnosti má, využívá jich naplno. Míru však prý zná. Rozhodně nehrozí, že by se z ní stala chodící reklama na plastické operace. Jde jí jen o to, aby uchránila své tělo a tvář od stárnutí. „Nechala jsem si třeba poopravit prsa. I na ně v určitém věku působí gravitace, tak jsem si je prostě nechala zvednout,“ svěřila se s detaily svých zákroků zpěvačka.

Je na sebe přísná

Kdo by si ale myslel, že si Janů vybrala tu nejsnazší cestu ke kráse a mládí, ten se šeredně spletl. V boji se zubem času se uchýlila zpěvačka kromě moderních metod plastické chirurgie také k velmi přísné životosprávě a pravidelnému drilu v posilovně. Díky tomu se může i ve svých letech pyšnit postavou, kterou by jí mohly závidět i o generaci mladší kolegyně. Janů prý totiž moc dobře ví, že když chce vypadat dobře, musí tomu obětovat víc, než jen nějakou tu tisícovku. Vzhledem k tomu, že třeba obličeji vadí konzumace alkoholu, neváhala se ho vzdát. „Nepiju, jen vzácně. Svoje jsem si už dávno vypila. Ani pivo si už nedám,“ uvedla s tím, že ani její tvář se nějaké té úpravě nevyhnula. Když je třeba zajde prý ke své staré dobré kamarádce, která jí aplikuje speciální látku na podporu vlastního kolagenu. „A vrásky jsou pryč!“ směje se Petra. A ačkoli mnohé dámy její omezovací postoj vůbec nechápou, důležité je, že se ona sama cítí spokojeně. Jinak by to přece nedělala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden