Moje šťastná hvězda

Plánuje opustit svého přítele?

Je herečka na plný úvazek a do toho má ještě spoustu další práce. Není divu, že herečka ze seriálu Slunečná Bára Jánová (30) v posledních týdnech svůj milostný život dost zanedbává.

Se svým přítelem Vítězslavem Bečkou (25) je už nějaký ten pátek a po celou dobu vztahu jim to celkem klapalo. Ještě přednedávnem Bára svého partnera vynášela až do nebes, jako kdyby neměl jedinou chybičku.

Teď ale jako by se po všech pochvalách a lichotkách slehla zem. Co se v jejím vztahu děje? Prvotní zamilovanost se asi vytrácí. Herečka se objevila i v mnoha dalších seriálech, jako například Doktoři z Počátků, Ordinace v růžové zahradě nebo Ohnivý kuře.

Svoji práci bere velmi vážně a jako jedna z hlavních postav má ve Slunečné spoustu natáčecích dní, které musí odehrát.

Vymlouvá se na práci

Ze začátku to její přítel chápal, a navíc vydělávala velmi slušné peníze, což se mu na jednu stranu i líbilo. Pak ale začala Bára vymýšlet další aktivity. Přednedávnem si s kamarádkou vymyslela jakýsi ekologický projekt, ve kterém si lidé budou moct zasadit svůj vlastní strom.

Do toho má také produkční společnost Fancy Frequency. Tam se natáčejí krátké filmy, které se pak posílají do různých soutěží. Jak se tak zdá, příliš času na partnera nemá a i on sám to začal vnímat. Možná se cítí být u Báry až na posledním místě, za všemi těmi jejími aktivitami. Bára se má ale při hádkách vždy hájit tím, že se potřebuje rozvíjet a dělat něco pro sebe.

Žárlil na kolegu?

Bářin náročný rozvrh nemá být ale jediným důvodem, proč se v poslední době mají s partnerem potýkat s problémy. Vítězslav údajně nepřišel na chuť herci Marku Lamborovi (25), se kterým Jánová ve Slunečné účinkuje.

Na první pohled to podle něj má být svůdník. I když Bára měla podle všeho svého přítele přesvědčovat, že mezi ní a Markem nic není, příliš ho to ale neobměkčilo. Lambora navíc nedávno na jednom videu údajně sahal své herecké kolegyni na zadek.

Mělo jít o hlavní hvězdu seriálu Evu Burešovou (27), která ale video sdílela spíš jen pro legraci a nic vážného z toho nedělala. Bečkovi se ale Markovo chování v zákulisí nezdá. Co když takhle osahává i jeho partnerku? Není tedy divu, že ho mají myšlenky často dostávat do úzkých.

Odjel a nechal ji doma

Jejich hádky se mají už mnoho týdnů stále stupňovat. Vítězslava štve, kolik si toho Bára nabrala. A zdá se, že toho měl už asi opravdu plné zuby, proto si měl sbalit kufry a od Báry odjet. Zatím se ale nejedná o rozchod, Vítězslav totiž odjel na dovolenou, kde si nejspíš plánuje od všech sporů odpočinout a vrátit se s čistou hlavou. Jánová si teď tím pádem užívá svobody.

Najde si za něj náhradu?

Nikdo ji nežene domů, nikdo jí nevolá několikrát denně, a ona má tak klid a čas na všechno, co potřebuje. V minulosti byla Jánová pěkné číslo. Ve své první větší roli, která byla v seriálu Doktoři z Počátků, se dokonce hned ukázala úplně nahá.

Tvrdí sice, že toho dodnes lituje, ale sama moc dobře ví, jakou popularitu jí to zajistilo. Dřív si také ráda užívala a na nějaké usazování neměla ani pomyšlení. Co když se jí teď její chuť do života vrátí? Přítel je stovky kilometrů daleko a nic by se přece nedozvěděl.

Půjdou od sebe?

Ať už si Jánová užije románek s někým jiným, nebo ne, jedné věci se asi nevyhne, a to je návrat jejího přítele. Pravděpodobně si bude chtít o věcech promluvit s chladnou hlavou a zřejmě doufá, že se v jejich vztahu něco změní k lepšímu. Dokážou partneři najít kompromis, nebo se nakonec jejich láska rozplyne jako pára nad hrncem? Verdikt je zatím neznámý, ale budeme doufat v dobrý konec.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden