Po boku manžela prožila Dana Syslová bouřlivá, přesto krásná léta

Herečtí manželé měli sice zcela rozdílné povahy, život bez sebe si ale nedokázali představit. osud je bohužel nečekaně rozdělil.

Jejich lásce zpočátku nikdo příliš nevěřil, přesto spolu vydrželi dlouhých pětadvacet let. Spojoval je hlavně velký smysl pro humor, který jim pomohl překonat mnoho nesnází, které jim život přichystal.

Dlouhá léta si herečka Dana Syslová (77) myslela, že se v životě obejde bez muže. Když se ale seznámila s o téměř osmnáct let starším kolegou Vlastimilem Haškem (†63), změnila názor.

Jejich manželství sice nebylo vždy idylické, našla v něm ale přesně tu oporu, kterou do života potřebovala. Společně přivedli na svět dva potomky a byli spolu šťastni. Osud si ale se sympatickou herečkou nepěkně pohrál.

Její milovaný muž jí totiž předčasně a nečekaně zemřel v náručí, krátce nato pochovala i syna, který si vzal život, a aby toho nebylo málo, tak později

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden