Můj čas na kafíčko

Po narození dcery jen září štěstím

Splnil se jim životní sen, a tak si ho užívají plnými doušky.

Už víc než měsíc si moderátor Leoš Mareš (45) a jeho manželka Monika Marešová (41) užívají narozenou dceru Alex.

S rozkošnými snímky se chlubí na sociálních sítích a jejich příznivci jsou z toho, jak je jejich dcera roztomilá, opravdu rozněžnění. „Jako tohle musí zabrat i na ty, kteří děti zarytě nechtějí, a to je teprve začátek a už teď jsou to dokonalý fotky,“ objevilo se na sociálních sítích.

Jsou si podobní jako vejce vejci

Nelze si navíc nevšimnout, jak moc je malá Alex podobná svému pyšnému tatínkovi. Především pak ústa mají jako přes kopírák. Hezky s nadsázkou to okomentoval jeho kolega ze showbyznysu David Gránský (30):

„Ta tvoje pusa se nezapře. Snad bude i tak prořízlá,“ napsal herec, který se také zanedlouho stane tatínkem. Krásná dcera ovšem není jediným potomkem jednoho z našich nejlepších moderátorů. Z předchozího manželství má ještě dva syny – Jakuba (16) a Matěje (12).

Pro své děti by udělal první poslední

I těm se samozřejmě snaží být tím nejlepším možným otcem, především jim pak připravuje zajímavé zážitky, několikrát se třeba objevili společně na tribuně při fotbalovém zápase.

Jelikož je Leoš Mareš dobře zajištěný a popularita mu stále stoupá, může si dovolit zahrnovat své nejbližší luxusem. Jednoduše si žije život jako v pohádce, nicméně pravdou je, že si své úspěchy i peníze těžce vydřel a rozhodně k nim nepřišel náhodou nebo snad protekcí.

Navíc se velmi často snaží pomáhat a být užitečný těm, na které se v životě neusmálo takové štěstí. Je to tedy chlap hodný obdivu a skvělá inspirace pro všechny dnešní muže.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden