Moje šťastná hvězda

Pochlubil se novou láskou!

Po letech trápení se na JIŘÍHO PLOYHARA (46) konečně usmálo štěstí. Dojde s novou partnerkou až k oltáři a dočká se konečně i potomků?


Herec Jiří Ployhar (46), kterého diváci znají ze seriálů Slunečná či Hvězdy nad hlavou, všechny překvapil, když se na kolonádě objevil s neznámou kráskou. Podaří se mu konečně založit rodinu?


Na tu pravou čekal dlouho


„Už jsme spolu byli krátce před rokem a půl a pak zničehonic jsme se najednou znovu potkali, napsali si,“ nechal se Ployhar slyšet o svém novém vztahu na jaře, který však neměl jednoduchý začátek, už jen kvůli tomu, že je jeho partnerka o dvacet let mladší.


Sympatický Jirka, který si soukromí vždycky pořádně střežil, nikdy ženy nestřídal a úpěnlivě čekal na tu pravou, najít ji se mu však dlouho nedařilo. Přiznává totiž, že je velký romantik, což se v dnešní době zrovna moc nenosí.


„To je právě úskalí u mladých žen, že nechtějí toho hodného romantika, chtějí mít rebela. A až pak, když je jim přes 30, si uvědomí, že ten Jirka, jak on ráno vstal a dělal mi snídani, proč já byla tak blbá?“ vysvětlil herec, s čím se doteď ve vztazích potýkal. 


Přiznal závislost na drogách


Nová láska mu také pomáhá vyrovnat se s těžkou minulostí. V březnu letošního roku totiž přiznal nejen přítelkyni, ale i údajnou závislost na drogách. Nyní už je ale herec ze všeho úspěšně venku a k temnému období svého života už by se nikdy nevrátil. Tedy doufá v to, co jiného mu ale zbývá.


Randil s tanečnicí?


Ještě nedávno byla bývalá hvězda Slunečné spojována s tanečnicí Michaelou Novákovou (27), kterou diváci mohou znát z taneční soutěže StarDance, kde se objevovala po boku rybáře Jakuba Vágnera (40). Zdali ale mezi nimi bylo něco víc, to si můžeme jen domýšlet.


O bývalých partnerkách se totiž baví jen velmi nerad. Nyní by to ale konečně mohlo být to pravé ořechové, když se s krásnou blondýnkou objevil na veřejnosti. A je znát, že je opravdu zamilovaný, což naznačuje jeho neustálý úsměv od ucha k uchu. 


Stane se konečně otcem?


Už když herec oslavil čtyřicátiny, nechal se slyšet, že by rád založil rodinu a byl nejen milujícím strýčkem, ale i tatínkem. A teď má k tomu herec skvělou příležitost. Vyjde mu to konečně a rozšíří tak slavný umělecký rod? Na to si ještě asi chvilku počkáme.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden