Moje šťastná hvězda

Pomůže Krampolovi mladá dívka?

Ještě donedávna lidé obdivovali známého herce Jiřího Krampola (84) za to, jak dobrému zdraví se ve svém věku těší.


I po osmdesátce totiž herec pravidelně navštěvoval fitness centrum, kde cvičil, a v jednom kuse pracoval. Teď je ale všechno jinak a fanoušci se obávají toho nejhoršího. Ke konci loňského roku se totiž Jiřímu  Krampolovi opět velmi přitížilo a skončil na jednotce intenzivní péče.


Z nemocnice už je doma


S průduškami má Krampol problémy již dlouhodobě. Nicméně nedávno  zase dostal horečku a vánoční svátky tak musel chtě nechtě strávit ve špitále. Nyní už je sice doma a vše se zdá být na dobré cestě, je ale otázka, jak dlouho mu to vydrží.


Spekuluje se o vztahu s mladičkou kráskou Kateřinou Bláhovou.

Navíc mu stále chybí milovaná manželka Hana Krampolová (†59), která mu zemřela před dvěma lety. Spekuluje se ale o tom, že by ji mohla do budoucna nahradit mladičká kráska Kateřina Bláhová (27).

Má velkou motivaci

S tou si údajně dobře rozumí, a to i přesto, že je mezi nimi propastný věkový rozdíl 57 let. „Je to úžasná holka, kterou mám strašně rád,“ prozradil známý herec.

Právě ona by tak pro něj mohla být motivací, aby se ze zdravotních problémů co nejrychleji dostal. Momentálně si spolu prý hlavně dlouhé hodiny volají, ale určitě by oba stáli o to, aby se vídali i osobně.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden