Postavu pana Peška si fanoušci už dávno zamilovali

Když se jeho otec ocitl v nemilosti u vládnoucího režimu, odnesla to celá rodina Hrušínských.

Jedinečný Rudolf Hrušínský mladší (74) patří k nejoblíbenějším hercům z nekonečného seriálu Ulice. Není divu, vždyť jako domovník pan Pešek baví televizní diváky už patnáct dlouhých let.

Je všeobecně známo, že se Rudolf Hrušínský mladší (74) narodil 5. října 1946 do slavné české umělecké rodiny. Jeho tatínek totiž nebyl nikdo jiný, než Rudolf Hrušínský starší ( 73). Když se pak ještě v roce 1955 narodil jeho mladší bratr Jan Hrušínský (65), bylo jasné, že je o budoucnost tohoto slavného hereckého rodu postaráno.

Slaná rodina měla velké problémy

Oba bratři totiž chodili často za svým tatínkem do divadla a tak se pro ně stalo naprosto samozřejmým prostředím. Měli však možnost vidět nejen mámivé pozlátko slavných premiér, ale i odvrácenou stranu tohoto těžkého povolání.

Rudolf Hrušínský starší totiž téměř celá sedmdesátá léta nemohl točit a rodina tak trpěla existenčními problémy. Nenávist ze strany přívrženců komunistického režimu se neštítila téměř ničeho. Hrušínský starší dostával anonymní telefonáty, v nichž mu neznámý hlas říkal, že se

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře