Postavu pana Peška si fanoušci už dávno zamilovali

Když se jeho otec ocitl v nemilosti u vládnoucího režimu, odnesla to celá rodina Hrušínských.

Jedinečný Rudolf Hrušínský mladší (74) patří k nejoblíbenějším hercům z nekonečného seriálu Ulice. Není divu, vždyť jako domovník pan Pešek baví televizní diváky už patnáct dlouhých let.

Je všeobecně známo, že se Rudolf Hrušínský mladší (74) narodil 5. října 1946 do slavné české umělecké rodiny. Jeho tatínek totiž nebyl nikdo jiný, než Rudolf Hrušínský starší ( 73). Když se pak ještě v roce 1955 narodil jeho mladší bratr Jan Hrušínský (65), bylo jasné, že je o budoucnost tohoto slavného hereckého rodu postaráno.

Slaná rodina měla velké problémy

Oba bratři totiž chodili často za svým tatínkem do divadla a tak se pro ně stalo naprosto samozřejmým prostředím. Měli však možnost vidět nejen mámivé pozlátko slavných premiér, ale i odvrácenou stranu tohoto těžkého povolání.

Rudolf Hrušínský starší totiž téměř celá sedmdesátá léta nemohl točit a rodina tak trpěla existenčními problémy. Nenávist ze strany přívrženců komunistického režimu se neštítila téměř ničeho. Hrušínský starší dostával anonymní telefonáty, v nichž mu neznámý hlas říkal, že se

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden