Poučil se, nebo ji stále podvádí?

V minulosti byl Hrušínský manželce nevěrný, a dokonce se zamiloval natolik, že se chtěl rozvést. Opravdu se tolik napravil?

S ranami života se dokázala poprat. MILUŠE ŠPLECHTOVÁ (65) se vypořádala s nevěrou manžela JANA HRUŠÍNSKÉHO (68). Byla ale opravdu jen jedna?

Nebýt její schopnosti přenést se přes bolest, asi už by nebyli manželé.  Hvězda Ulice Miluše Šplechtová (65) si ale klidu podle všeho neužije. V zákulisí českého showbyznysu stále kolují historky o milostných aférkách Jana Hrušínského (68).

Někdy jsou méně hlasité, jindy více. Možná podle toho, jestli má herec zrovna nějakou novou známost. V minulosti manželku podváděl s půvabnou blondýnkou Michaelou Blahutovou (50). Dokonce se kvůli ní chtěl rozvést. Nakonec to se Šplechtovou

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden