Můj kousek štěstí

Prachaře má plné zuby?

Pracovat může i v cizině, odkud dostává nabídky, pokud ve vztahu není šťastná, nic ji tu neudrží.

Dva roky vášní, ale také hádek a nekonečného usmiřování. Sara Sandeva (26) ze seriálu Jedna rodina už toho ale může mít plné zuby.

Stále častěji se hovoří o tom, že Jakub Prachař (40) je pro ni spíš jako koule na noze, než aby ji posouval dál. Ona je mladá, plná života a nových nápadů.

On sice obráží jeden zábavný pořad za druhým, jako herec ale zrovna neexceluje. Navíc místo divokých večírků, kde je jeho kráska vždy hvězdou, má radši svůj klid. A právě takový styl života herečku možná už začíná unavovat.

V seriálu Jedna rodina se nově potkává s řadou mladých kolegů a hlavně s Adamem Mišíkem (26). Se současným idolem dívek, který je samý smích a zábava, kdysi randila.

Když se nyní čím dál častěji objevuje v jeho příjemné společnosti, snadno by mohla zatoužit po tom obnovit dávnou lásku s níž si užívala život plnými doušky, což s možná po boku Prachaře už dávno neděje. Navíc mu herečka chystá další překvápko.

Půjde prý nakrátko a na blond. „Odlétám natáčet do Londýna, je to nutné kvůli roli,“ přiznala. Partner asi zůstane doma pohroužen do svých žárlivých myšlenek.

Podle mnohých není aktuální otázka „jestli“ půjdou od sebe, ale „kdy“. Přitom se ještě nedávno spekulovalo o svatbě. To jsou zvraty...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden