Můj čas na kafíčko

Překvapivá pravda o jejich svatbě...

Dlouho se spekulovalo, že je modelka Aneta Vignerová (35) těhotná, a proto byl scenárista Petr Kolečko (39) takříkajíc donucen si ji překvapivě vzít.

Na nedávné módní přehlídce se ale ukázalo, že to není pravda a že v jiném stavu s největší pravděpodobnosí není. Proč si ji tedy vzal a dal jí přednost před milenkou, herečkou z Dobrých zpráv Denisou Nesvačilovou (31)?

Řešení, které nikdo nečekal

Milostný trojúhelník bavil celou republiku. Petr Kolečko dlouho pendloval mezi Anetou Vignerovou a Denisou Nesvačilovou, nejspíš ho bavilo mít kromě partnerky i milenku a takhle si je střídat.

Nakonec ale přišel šokující závěr – svatba s Vignerovou. Té předcházela zajímavá hádka s Nesvačilovou, během které dokonce došlo ke zranění Kolečka, konkrétně pořezanou ruku. A dost možná právě to byla poslední kapka.

Dopustila se chyby takřka osudové?

Kolečko si možná tehdy uvědomil, že mu hysterická milenka nestojí za to, a raději se vrátil domů ke své rodině. A dostál navíc svým slovům, a dokonce pořídil rodince i nový příbytek. Možná si ale také přelétavý tvůrce spočítal, že platit dvoje alimenty už by byl opravdu velký zásah do jeho rozpočtu.

Je již trojnásobným tatínkem

Se svou exmanželkou má totiž další dva syny a ti ho určitě každý měsíc stojí hezkých pár tisícovek. A to ve finále mohlo být rozhodující. A jak je na tom opuštěná milenka Denisa Nesvačilová?

Ta momentálně pracuje jako o život, a asi i díky tomu se jí zrada ze strany Kolečka, který jí sliboval hory doly, snáší lépe. V nedávném rozhovoru ale přiznala, že s ním měla takový vztah, jaký ještě v životě s nikým neměla. Prý na sebe byli doslova napojeni a ve všem si skvěle rozuměli. Rozchodem s ním ale získala velkou podporu veřejnosti.

Veřejnost ji lituje

Zpočátku sice byla brána jako žena, která zničila fungující rodinu, ale nyní ji spíš všichni litují. Strach o to, že by měla zůstat sama, mít Nesvačilová určitě nemusí.

Vždy o ni byl mezi muži velký zájem, o čemž svědčí její vztahy s hudebníkem Janem Melíškem (36), synem herce Václava Postráneckého (†75) Vilémem Postráneckým (36) nebo se scenáristou Danem Pánkem (35). Ale její ego dostalo ránu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden