Přestal opravdu kvůli nové lásce pít?

Oldřich Kaiser (59) je prý už několik měsíců šťastně zamilovaný a konečně také střízlivý! Potkal totiž novou lásku, zpěvačku a písničkářku Dášu Vokatou (60). Ta mu loni nabídla účast na svém hudebním projektu, kterou známý herec přijal.

Krátce nato se stali z hudebních partnerů i partneři životní a od léta loňského roku žijí společně v jedné domácnosti. Undergroundová alternativní písničkářka prý dokázala Kaisera, který se ještě před nedávnem potácel od jednoho baru k druhému a léčil své deprese alkoholem, konečně zkrotit.

Nemá však Vokatá pocit, že musí svého nového přítele neustále kontrolovat a hlídat? Snad i proto jsou skoro pořád spolu. Nejen v práci nebo na pódiu, ale i doma.Skandály jsou pryčS novým vztahem přišlo do Kaiserova života i jisté zklidnění.

Začal více pečovat nejen o své duševní zdraví, ale také o svůj zevnějšek. Při společných koncertních vystoupeních, kterých mají až devět měsíčně, jakoby se Oldřich Kaiser doslova proměnil. Ze střapatého a zarostlého postaršího pána, který dříve vystrkoval nahé pozadí na policisty, potácel se po hospodách a jen stěží artikuloval, je nyní hladce oholený solidní elegán v černém, který je navíc velmi vtipný, galantní a navíc skvěle hraje a zpívá.

Pivo a panáky navíc vyměnil za čistou vodu.Vydali spolu nové album„ Ano, jsme spolu, je to láska,“ přiznala loni v létě zpěvačka Dáša Vokatá, která v mládí začínala v alternativním muzikantském podhoubí a byla také manželkou zesnulého básníka Ivana Jirouse (křížek 67).

V době totality tito alternativní umělci četně zneužívali nejen alkohol, ale i jiné omamné látky a drogy. Možná proto, že má Vokatá také „něco“ za sebou, dokázala nyní rozjetého Kaisera zastavit. Po boku uhrančivé písničkářky se stal z rebelujícího Oldřicha beránek.

Vydali spolu dokonce i album s názvem „ Divoký koně.“ Že by se oba divocí koně rozhodli nechat se opravdu zkrotit?.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden