Přestavuje celý dům a změnila svůj život!

Zpěvačka Heidi Janků (56) za poslední tři roky hodně zkusila. Nejdříve zemřela její nejlepší kamarádka a první žena jejího manžela Věra Špinarová (†65), krátce nato zemřel i Heidin manžel Ivo Pavlík (†84). A aby toho nebylo málo, tak došlo i k únosu zpěvaččina prasynovce Tomáška (4). Nyní to vypadá, že Heidi mění od základu svůj život. Prý došla k rozhodnutí, že přestaví svůj dům a zbuduje druhou koupelnu.

Co by na takové změny asi říkal její zesnulý muž? Na sociální síti se brunetka pochlubila fotografií předsíně. Ta ale vypadala – vytržené dveře, díra ve zdi a všude šílený nepořádek. Zkrátka jedno velké staveniště.

Změnu si však vymyslela sama. „Za pár dnů to zase bude normální předsíň. Navíc kout jsem udělala proto, abych nemusela Edu po každé procházce vláčet do prvního patra do vany,“ vzkázala fanouškům. Očividně už ji vytáčelo neustálé uklízení po roztomilém knírači, který jí po procházce vždycky zaneřádil celý dům.

Vyrovnala se už se smrtí manžela?

Až bude kout dostavěný, bude už zpěvačka dávat na pejska větší pozor a packy i kožíšek mu může osprchovat hned po příchodu domů. Koneckonců co by pro němou tvář neudělala, vždyť Edu si pořídila krátce potom, co jí v srpnu 2017 zemřel milovaný manžel Ivo Pavlík.

Za tu dobu se s jeho smrtí přece jen trochu srovnala. Hodně jí pomohla práce a pejsek, který jí dělal společnost v nejtěžších chvílích. Ovšem zesnulý skladatel by asi nebyl moc rád, kdyby věděl, jaké změny se u Heidi dějí. On by totiž s novým přírůstkem do rodiny nesouhlasil. Asi by se hodně divil, kdyby věděl, že se kvůli psovi buduje další koupelna.

Je na scéně nový chlap?

Možná by se divil ještě víc, kdyby věděl, jak to teď má zpěvačka s muži. Nabídky mužů prý striktně odmítá, protože není připravena na nový vztah. Není to jen kvůli manželovi, ale údajně za tím může být i jiný muž.

O koho jde? Že by tajný ctitel? Heidi v poslední době trávila hodně času se svým novým manažerem. I když tvrdí, že mezi ní a Štěpánem Karleszem (55) nic kromě pracovního vztahu není, skutečnost vypadá trochu jinak.

Jejich vzájemná náklonnost je nepřehlédnutelná. Rozhodně je spojuje více než jen práce. Tak kde je pravda? Časem se uvidí, jestli se tato spekulace potvrdí, nebo zpěvačka oznámí nový vztah s někým jiným.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden