Přijde nakonec Patrasová o všechno?

Stojí si za tím, že nemá problém, ale všichni v jejím okolí vědí, že si to jen nalhává. Existuje vůbec něco, co ji může ještě zachránit, nebo už ne?

Má problémy s alkoholem, léčení je ale v nedohlednu. S DAGMAR PATRASOVOU (66) to jde z kopce a nevypadá to, že by se mělo něco změnit k lepšímu.

Na premiéře filmu Jan Žižka se Felix Slováček (79) vodil za ruce s blondýnkou Lenkou, která na akci přišla s dabérem Zdeňkem Mahdalem (52). Nakonec došlo i na objímání a polibky.

Samozřejmě se to rychle dostalo k jeho manželce Dagmar Patrasové (66). Není se čemu divit, že ji to podle všeho rozčílilo. Sáhla po oblíbeném „kamarádovi“ – alkoholu. Není to nic neobvyklého, podle jejích známých se velmi často pohybuje v „jiném světě“.

Co s tím, kam až to zajde? Jisté je, že pokud s Patrasovou něco rychle neudělá její rodina, může dojít k tragédii. Ona sama už toho

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden