Přijde o práci kvůli nemoci?

Veškeré spekulace se potvrdily. Jak jsme vás již informovali, nad hercem Rudolfem Hrušínským ml. (74) se delší dobu stahovala mračna.

Herec si po letech dává pauzu ze seriálu

Tvůrci měli totiž řešit jeho odchod ze seriálu Ulice. A jak se zdá, vše už je vyřešené. Rudolf ze seriálu skutečně odchází a diváci ho v Ulici už vídat nebudou.

Nebyl vyhozen, ale odešel na vlastní žádost. Nic ale není definitivní, herec měl údajně natáčení jen přerušit na neomezenou dobu.

Trápí ho zdraví

Jde vlastně o jakousi pauzu, nikdo ale neví, jestli se Hrušínský do Ulice vůbec někdy vrátí. Jak je ale možné, že se rozhodl jen tak ze dne na den odejít?

Podle našich zdrojů za to může jeho zdraví, konkrétně vážná nemoc krve. Víc ale prozradit nechtěl. Rudolf si chce především odpočinout, nabrat nové síly a pak se opět vrátit. Teď je jen otázka, zda se mu pak bude ještě chtít.

Plánují ho nahradit?

Je to jeho stálý zdroj financí a nerad by o něj jistě přišel. „Mám tady ještě scénáře, které budu točit,“ svěřil se. Je však dost možné, že po všech těch letech dřiny zjistí, že je přece jenom lepší užívat si volna.

Má za sebou bohatou kariéru a určitě by si už zasloužil pořádný odpočinek. Zda ho ale tvůrci chtějí nahradit jiným hercem, nebo jeho postavu nechají „spát“, se zatím neví.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden