Přímo třaskavý vztah sestřenici navzdory

Herečka Martha Issová (42) tvoří s režisérem Davidem Ondříčkem (54) pár už dvanáct let. Přitom ona ho měla nejdřív za namachrovaného suchara a on žil s její sestřenicí. Dnes spolu mají dvě dcery a v roce 2021 se vzali.

Herečku Marthu Issovou (42) a režiséra Davida Ondříčka (54) seznámil první partner Issové, Martin Zbrožek (60). Potkali se prý v centru Prahy, na rohu Uhelného trhu a Perlovky. „Martin mě představil a David se mě zeptal, jestli jsem sestra Kláry.

A pak už se se mnou vůbec nebavil, takže mi nijak sympatický nebyl,“ líčí první setkání Issová. Režisér jí prý připadal jako namachrovaný snob a suchar. Tehdy jí bylo devatenáct let. Vídala ho pak občas, jak

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden