Princezna Diana jí chtěla vyškrábat oči

„Ani jeden z nás nevydrží dlouho trucovat,“ říká manžel James Brolin.

Máte větší nos? A umíte ho nosit? Tak se to ve vlastním zájmu naučte. Slavná zpěvačka Barbra Streisand (80) to umí a podívejte se, co to provedlo s jejím milostným životem.

Narodila se jako Barbara Joan Streisand matce, která pocházela z Ruska, a otci, jenž byl z jedné poloviny Polák a z druhé Rakušan. Jak občas tak trochu posmutněle říkala, zdědila po nich vlastně jen velký nos, což, jak známo, sebevědomí mladým dívkám zrovna nepřidá.

„Když holka věčně slyší, že vypadá zajímavě, tak je to podobné, jako by jí rovnou řekli, že není hezká,“ vysvětlila si narážky z dětství.

Po návratu z tábora na ni čekalo překvapení

Autorem nebyl táta, učitel němčiny ze základní školy Emanuel Streisand, kterého zná jen z vyprávění. Umřel, když bylo Barbře patnáct měsíců. Slova o tom, že krásy

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden