Proč ani po letech Fiala nemluví s rodinou?

Začíná sympatický elegán z Ordinace chytat hvězdné manýry? A jak mu role v seriálu změnila život?

Na obrazovkách se tváří jako starostlivý doktor v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nebo spravedlivý muž zákona v detektivních příbězích. Jaký je ale pohledný herec Radim Fiala (46) v reálném životě? Z jeho skutečné tváře budete překvapeni! Kde je pravda?

Chcete znát pravý důvod, proč známý a dost oblíbený herec Radim Fiala (46) o své rodině a soukromí vůbec nemluví? Skrývá se snad pod maskou správňáckého herce nemilé překvapení o jeho osobnosti? Jméno jeho přítelkyně či snad dokonce dětí zarytě odmítá prozradit. Přesto mu nevadí poodhalit roušku o svém smutném dětství. Na sympatického herce prý měla dopad otcova drsná výchova. A trpí teď víc on, nebo právě jeho příbuzní? Radim se možná marně snaží schovat za své vyrovnané role správných chlapáků, kteří chtějí změnit svět k lepšímu. Jak dlouho mu ale tohle skrývání vydrží? Začíná jít do tuhého!

Klára Cibulková a Radim Fiala

Tvrdými řečmi ranil svého tátu

Není to tak dlouho, co se Radim chlubil svými vzpomínkami na těžkou práci na poli jako dítě nebo na drsné rány, které údajně naprosto pravidelně přicházely od jeho tatínka, Svatopluka Fialy (71). Jak se ale později ukázalo, nešlo o jeho biologického tátu, ale o otčíma, kterého si jeho maminka vzala, když bylo Radimovi osm let. Jenže nepříjemné zvěsti, které padly na pravého otce a dnes už slavného herce, se šířily rychlostí blesku a nešly zastavit. „Dozvěděl jsem se o sobě takové věci, že mi z toho vstávají vlasy na hlavě,“ svěřil se se slzami v očích Radimův táta. Herec ho prý dokonce jednou radši v rozhovoru pohřbil nebo tvrdil, že bydlí v daleké jižní Africe. Proč to Radil Fiala alias doktor Hanák z kamenické nemocnice vlastně dělá? Bojí se snad, že vyplynou na povrch nepříjemné informace, které by pošramotily jeho pověst dokonalého lamače všech ženských srdcí?

Díky televizi si zahrál s řadou skvělých herců.

Jaké tajemství  se snaží ututlat?

Se svým tatínkem se prý Radim téměř vůbec nevídá. Proč vlastně? „Já žiju v Pardubicích, on v Praze, matku má v Brně. Takže naše vztahy jsou skoro nulové,“ prozradil Svatopluk divné pouto mezi ním a vlastním synem. Jejich poslední přímý kontakt prý proběhl na nový rok. Uvědomuje si vůbec Radim, že tímhle chováním připravuje své dva malé synky o dědečka? Kdo si myslí, že v tom určitě hrajou roli peníze a třeba neplacení alimentů na dospívajícího začínajícího herce, ten se také plete. Jeden ze strašáků ale dost možná může za vyhrocenou rodinnou atmosféru, a tím je alkohol. Radim se prý totiž v pubertě dost věnoval všem radostem bohémského života, mezi které patřila záliba v alkoholu. Tehdy dokonce odešel od matky a otčíma bydlet sám do jedné z brněnských garsonek. Má i teď po všech těch těch letech Radim výčitky ze svého neuváženého mladického chování, a tak raději nechce otevírat staré rány? Na to, že se všude možně vyjadřuje v tom smyslu, že rodina je pro něho vždy na prvním místě, to tak tedy zatím moc nevypadá. Udělá si svérázný seriálový doktor ve svých rodinných vztazích pořádek?

Za to, co dělá, by jiní herci dali všechno!

Stoupla mu  sláva do hlavy?

Působí jako spíš skromný a zádumčivý chlápek, který ale pro slovo a vlastní názor nejde příliš daleko. Přitom o sobě a svém soukromí toho nikdy moc nenamluví. Do světa showbyznysu tedy zrovna dvakrát nezapadá. Má ale i manýry, které se jen tak nevidí. V jaké oblasti si přichází jako bohatá celebrita na své? Ač na to nevypadá, je to překvapivě jídlo! „Už jsem měl bílé lanýže, ale ještě ne černé,“ pochlubil se svou značně drahou zálibou v gastronomických specialitách sám Radim. Kromě toho dokonce kdysi během natáčení v poušti ochutnal například pečeného ještěra nebo zmiji. Na hlavu velblouda si ale netroufl. Proč? Že by to nebyl pro jeho mlsný jazýček dostatečně nóbl pokrm? Pravda je trochu jiná… Na vině nejsou hvězdné manýry, ale spíš hercův slabší žaludek. Začne známý herec vystrkovat růžky i při jiných příležitostech tak, jak to slavní umělci občas umějí? Po osmi sezónách v populární Ordinaci na to už vlastně má i tak trochu nárok.

Tím co dělá, vždycky tvrdě opovrhoval!

Netají, že v seriálové Ordinaci hraje jen proto, aby zaplatil složenky a uživil svou přítelkyni a dvě malé děti. A už vůbec se mu nelíbí, že v současném televizním trháku hraje už dlouhých osm let. Kolegové se mu dokonce kvůli upsání se do role doktora Hanáka v divadle dlouho smáli a jeho volbu znevažovali. To, že mu ale populární role profesionála v nejlepších letech přinesla i další herecké příležitosti,nemalé peníze a zástupy fanynek, které doma nad jeho statečnými činy jen zasněně vzdychají, mu už tolik nevadí. Zdá se, že spory v rodině s jeho vlatními rodiči nejsou to jediné, v čem nemá herec jasno. Uvědomí si konečně, oč přichází, a začne s tím něco dělat, než bude pozdě? Příležitostí mohly být i chvíle, kdy byl kvůli natáčení Mordparty zavřený dlouhé hodiny v cele. Co se musí stát, aby Radim spolkl svou hrdost a přijal konečně věci takové, jaké jsou?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden