Vica Kerekes: V lásce jí to skřípe

Herečka Vica Kerekes (36) a její přítel Lukáš Musil (33) bývali dokonalý pár. Teď nemohou najít společnou řeč!.

Když se poznali, vypadalo to na lásku na život a na smrt. „On se usmál na mě, já na něho a bylo to,“ popisuje herečka Vica Kerekes první okamžiky jejího seznámení s tatérem a malířem Lukášem Musilem alias Musou.

Na společenské akce chodili vždy spolu a působili jako ten nejharmoničtější pár. Nejednou před zraky všech předvedli vášnivé polibky, o kterých se pak dlouho psalo. Na nedávné výstavě Musila zas Vica hrdě upozorňovala na jeho chloubu na vystaveném vlastním aktu.

To sexy jiskření jim mohli ostatní jen závidět. Jenomže jak už to tak bývá, ne všechno je zlato, co se třpytí. Jak se zdá, i tahle láska má své hranice. Poslední dobou jakoby se žhavá zamilovanost pomalu ztrácela a najednou na sobě začali vidět chyby.

Zjišťují, že spolu až tak neladí. Sám přítel herečky přiznal, že dost často mezi nimi létají pořádné blesky. Řeší věci, které jeden na druhém nemůžou vystát!

„Pořád hrozně moc přemýšlím a nedovedu to zastavit. Denně se snažím sám před sebou obhájit způsob svého života. Uvažuju o tom, jestli se třeba nevzdaluju svému přesvědčení, svým snům, ideálům,“ noří se Musil do vlastního nitra.

Jenomže právě takové partnerovy fylosofické úvahy Kerekes přivádějí k nepříčetnosti. Ona je jiná, nepotřebuje vše do detailů rozebírat a pitvat se v každé myšlence. „Spoustu věcí umí přijmout tak, jak jsou, nepotřebuje nad nimi bádat.

Já jo a bohužel pro ni nahlas,“ přiznává umělec s tím, že Vicu to neskutečně štve a občas se neudrží a vybuchne. A potom? Zavládne tichá domácnost. Lukáš prý ztichne a přemýšlí si dál jen pro sebe. A to není zdaleka jediná překážka, která je rozděluje.

Neshodnou se ani na hospodaření. Kerekes prý příteli stále vyčítá, že si nechává zbytečně protékat prsty spoustu peněz. On by podle svých slov totiž nejraději vyměňoval obrazy za příběhy lidí a jednoduše se rozdal.

Na takový přístup se ale pragmatická a reálně uvažující herečka nemůže dívat. Prý je pro ni vyčerpávající stále partnera přesvědčovat, že peníze jsou pro život důležité. Nesváry mezi nimi nastaly hlavně poté, co se Musa kvůli Vice odstěhoval do Budapeště, kde spolu nyní bydlí.

Nikoho tam nezná, a tak všechny jeho myšlenky padají na hlavu jí. A to Kerekes ničí. Jak dlouho může takové soužití vydržet? Nerupnou jednoho dne herečce z věčného brblání nervy a neuteče od svého přítele? Nebo snad on se začne poohlížet po ženě ve své domovině, která by ho vyslechla? Věčný nesoulad v praktickém životě erotická přitažlivost nejspíš nezachrání….

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden