Proč je Mahulena pořád sama?

Co by se muselo stát, aby svůj postoj někdy změnila?

Nezaměnitelný vzhled herečky Mahuleny Bočanové (53), kterou diváci znají mimo jiné ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, mnoho mužů velmi přitahuje.

O to větší záhadou je, že stále ještě nepotkala žádného, se kterým by natrvalo spojila svůj život. A podle jejích vyjádření už na žádného ani nečeká. Jak je tohle možné?

S muži to vždy uměla, ale oni s ní asi už tolik ne.

Chlapa nepotřebuje

Sama herečka na to má teorii, podle které mužům vadí hlavně to, že je ke svému životu v podstatě nepotřebuje. Aspoň tedy co se praktických věcí týká. Celý život je zvyklá se postarat nejen o sebe, ale i o své blízké a na nikoho přitom nespoléhat.

„Chlapi nemají moc rádi, když se žena dokáže o vše postarat, i o to, co by měl dělat muž,“ říká Bočanová, která přitom prý ve skutečnosti touží být křehkou ženou, která se schoulí do pečující náruče milovaného muže.

Partner nikdy nebude ten první

Bohužel její samostatnost asi není jediným problémem, který Mahulena v lásce má. Pro mnoho nápadníků může být problém i to, že ve vztahu s ní nikdy nebudou sami. Pro Mahulenu vždycky bude na prvním místě její dcera Marina (19), která ale od narození trpí lehčí formou autismu, a tak není schopná žít samostatně a neustále potřebuje péči matky.

„Navždycky budeme spolu,“ říká Mahulena, která dceři podřídila naprosto celý život. Je ale jasné, že to od muže vyžaduje velkou dávku pochopení, aby takové soužití ustál. Herečce je to ale jedno. Buď ji nějaký bude brát se vším všudy, nebo si prostě s dcerou vystačí sama

reklama
reklama

Komentáře