Moje šťastná hvězda

Proč mu dala vale?

Myslela si, že bývalého dokáže napravit. To se ale spletla. Nakonec všechno vzdala!

Ohlásila rozchod. Dva roky MAHULENA BOČANOVÁ (53) randila s mužem, který se choval víc jako dítě než jako pravý chlap. A protože už doma jedno dítě má, nemělo smysl mít vedle sebe další.

Ještě před rokem nešetřila chválou a samými superlativy. Navíc její partner vypadal jako dokonalé ztělesnění síly a mužnosti. Přesto nebyla Mahulena Bočanová (53) ve vztahu spokojená.

Což ale dala najevo až poté, co se partnerem rozešla v tichosti a soukromí. Dokonce tuto životní událost měla několik týdnů tajit.

Nechtěla, aby ji někdo litoval nebo si snad z nepřejícnosti mnul ruce. Protože se zajisté najdou i tací, kteří jsou z jejího rozchodu nadšení.

Začal se pořádně vybarvovat

Celé dva roky tajila i jeho jméno. Nyní vyšlo najevo, že se jmenoval Petr Hanák (52), a přestože působil na první pohled velmi drsně, ve skutečnosti se choval hůř než malé dítě a spíš se musela Bočanová starat ona o něj, než aby se dokázal postarat o ni a její dceru.

A to herečce začalo lézt neskutečně na nervy. Zpočátku jeho nedokonalosti přehlížela, přece jen byla zamilovaná a po dlouhé době konečně našla muže, který alespoň navenek splňuje všechny její požadavky.

Ale jakmile počáteční zamilovanost opadla, začaly se jeho chyby ukazovat v plné kráse. Sama herečka tvrdí, že se vše snažila přehlížet, ale pak už to dál nešlo vydržet.

Chtěla s ním dokonce bydlet

Bohužel na něj nebylo ani trochu spolehnutí. Co slíbil, to většinou nesplnil. Herečka ale tuto vlastnost z duše nenávidí, protože to, co řekne ona, zkrátka platí vždycky. A také se pokaždé, pokud to jen trochu jde, snaží své slovo dodržet.

Ve své povaze ovšem má i to, že je ochotná lidem dát šanci, a ne jen jednu. A i svému bývalému partnerovi dávala celé dva roky jednu šanci za druhou. Doufala, že se kvůli ní změní, pak se ale smířila s tím, že ve dvaapadesáti letech se člověk předělat nedá.

Že však byl jejich vztah velmi vážný, dokazuje i fakt, že Bočanová začala uvažovat o tom, že by mohl bydlet s ní a její dcerou Márinkou (18) pod jednou střechou. K tomu ale nakonec nedošlo.

Táhl to se dvěma najednou?

Nejspíš jí došlo, že ani tehdy by se nezměnil a stejně by musela celou domácnost obstarávat sama, jen s tím rozdílem, že by jí doma přibylo ještě další dítě.

Někteří ovšem mají svou teorii, proč se s Mr. Properem, jak mu bylo jejími fanoušky přezdíváno, rozešla. Podle nich herečka zjistila, že vede dvojí život.

Sice často randí s ní, ale když spolu nejsou, schází se s jinou. I z tohoto důvodu měl být tolik nespolehlivý. Obstarat dvě ženy není totiž vůbec snadné, ba je to velmi časově náročné.

Mrzí ji to i kvůli dcerce

Nyní Bočanová neprožívá zrovna nejlehčí období. Myslela si, že konečně bude s někým šťastná, ale nakonec zase jenom měla velké oči a podlehla své prvotní zamilovanosti.

Rozchod ji však mrzí i kvůli Márince, která měla mít s Hanákem nevídaně láskyplný vztah. Nechtěla je rozdělit, ale nakonec jí nic jiného nezbylo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden