Proč se rozhodli tak najednou vzít?

Je to více než 13 let, co spolu Pavel Zedníček (67) a Hanka Kousalová (54) žijí. O svatbě se mluvilo u několikrát, pokaždé ale herec tvrdil, že pro něho není důležitá. Proč se tedy tak najednou rozhodl svůj názor změnit?

V okamžiku, kdy Zedníček odjel s Kousalovou na Floridu, zvedla se vlna podezření, že se tam hodlají vzít. „Ano, Zedníčkovi jsou tady, jako každý rok. Ale ujišťuji vás, že je Pavel ještě svobodný. Kdy bude ženatý, to se musíte zeptat jeho,“ uvedla Olga Matušková (68). To, že se v sídle Matuškových chystá velká sláva tvrdilo na sobě několik nezávislých zdrojů. „Až to bude aktuální, potvrdíme to,“ snažila se mlžit Kousalová při dotazu, zda je už paní Zedníčkovou. Tajili vše do poslední chvíle. Proč ale všechny ty tajnosti a proč se Zedníček tolik zdráhal vstoupit do svazku manželského? Bylo to snad proto, že první manželství s Taťánou Staudacherovou (67) nedopadlo úplně nejlépe? Anebo vyčkával na vhodný okamžik?

Svatba nebyla nikdy důležitá

Kde kdo předpokládal, že při desetiletém výročí požádá Pavel Zedníček Hanku o ruku. Jenže se tak nestalo. Na otázku proč, odpověděl herec: „Myslím, že papír není důležitý. Lidé mohou být spokojení, i když nejsou manželé. Svatba je sice hezká, ale není podstatná,“ obhajoval své rozhodnutí a odvolával se na kolegyni Ivu Janžurovou (75), která měla podle něho krásnou rodinu a také nebyla vdaná. Už začátkem letošního roku se však začalo spekulovat o tom, že se Zedníček konečně rozhoupal a požádal svou dlouholetou partnerku o ruku. Co ho k tomu ale vedlo, zda to byly její nářky a prosby nebo za tím bylo něco závažnějšího, se nám nepodařilo vypátrat. Za vším ale by ale kromě velké lásky mohl být strach o majetek. Přece jen tím, že se ze Zedníčka a Kousalové stali manželé, mění se zcela jejich postavení před zákonem, než když byli pouze partnery.

Obřad přímo na pláži

Spekulace se záhy potvrdili, starý mládenec Pavel Zedníček se opravdu oženil. Stalo se tak na slunné Floridě, kde si vzal přímo na pláži svou dlouholetou přítelkyni Hanku Kousalovou. Pár oddával syn pěvecké legendy Waldemara Matušky, který je notářem. Na svatbě nebyběli jejich přátelé a rodina. „Pavel mě dostal svojí povahou. Já jsem vždycky říkala, že nemůžu mít někoho, kdo má kníra a někoho, kdo je o moc starší než já,“ svěřila se Kousalová. No, jak je vidět, člověk míní, ale život mění…

reklama
reklama

Komentáře