Proč si připadá Vendula Pizingerová hloupě?

Není si snad svým vztahem jistá?

Přestože se VENDULA PIZINGEROVÁ (44), vdova po skladateli KARLU SVOBODOVI (†68),
v médiích zastává věkově nerovných vztahů, zdá se, že sama tak úplně jasno nemá! Jistá skutečnost jí přece jen nedá spát. Skrývá snad pochybnosti?

Za pár týdnů to bude přesně rok, co Vendula řekla „ano“ svému o 16 let mladšímu partnerovi JOSEFU PIZINGEROVI (28). Jejich vztah od samého začátku provázely bouřlivé emoce. Josefova maminka je totiž blízkou kamarádkou vdovy po slavném skladateli Karlu Svobodovi.
A přestože měla Vendulu vždy velmi ráda, její vztah se svým synem nesla jen velmi těžce. Se zamilovanou čtyřicátnicí dokonce prý celý rok nepromluvila ani slovo. A ani široká veřejnost nebyla soužitím ženy na prahu pětačtyřicítky a mladíka, který ještě neoslavil ani 30. narozeniny, právě nadšená. Vendula, tehdy ještě Svobodová, svou lásku bránila zuby nehty a snažila se zlomyslných jazyků nevšímat. Jak ale ukázal jeden z rozhovorů, pochybnosti zřejmě měla a dost možná v ní přetrvávají dodnes.

Pryč s minulostí

Pizingerová je neuvěřitelně silná žena. Život se s ní nikdy nemazlil. Prožila si hrůzy, o kterých se jiným ani nezdá. Ztráta milované dcery, tragická smrt manžela a následný drsný rozvod s PAT- RIKEM AUŠEM (38). Se vším se dokázala v rámci možností srovnat a byl to právě mladičký Josef, který jí pomohl na bolestivou minulost zapomenout a nechat ji spát. Po jeho boku se snaží vytěsnit tragické okamžiky svého života a nahradit je jinými, mnohem veselejšími. Současný man- žel je prý tím, s kým se jí to daří. I to je snad důvod, proč svůj věkově nerovný vztah tolik brání. Červíček pochybností v ní ale přece jen asi hlodá. „Za čtrnáct dní mu bude teprve dvacet osm. Tak já se těším, až mu bude alespoň těch dvacet osm. Abych si nepřipadala tak blbě,“ svěřila se před časem zakladatelka nadace Kapka naděje.

Kruté prozření

I ona si tak zřejmě, ač si to možná nechce připustit, uvědomuje, jak je její vztah nestandardní. Vždyť Josef by mohl být téměř jejím synem! Navíc jí možná začíná také docházet, jak mentálně nerovni si s manželem jsou.

Začíná si uvědomovat, že vztah s mladíkem nebyl dobrý nápad.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden