Moje sladké tajemství

Prohání všechny kolem sebe

Milující matka umí být i přísná...

Zpěvačka Lucie Bílá (56) se od té doby, co je divadelní ředitelkou, musela naučit hromadu věcí. Kolikrát pracuje dlouho do noci, zatímco její kolegyně jsou už doma. A nikoho nenechá vydechnout, včetně syna. Když zpěvačku někdo namíchne, chová se prý jako dvoumetrový chlap.

Bílá si nenechá kazit práci, a když už ji někdo rozzlobí, je to na ní poznat. Na druhou stranu se zpěvačka, která je povahou samaritánka, musela naučit dát emoce stranou, když je třeba dát někomu výpověď, a to přesto, že se jedná o někoho, koho má ráda.

Lucie svého Ráďu miluje!

Pyšná matka, milující syn

Nedávno proběhla v divadle Ta Fantastika premiéra muzikálu Maminy a padla řeč také na to, jaká je mamina samotná Lucie. Přiznala, že záleželo na tom, co jí dovolila situace. Mimo syna Filipa (27) musela živit celou rodinu. S tatínkem Filipa Petrem Kratochvílem (71) se totiž rozešli ještě předtím, než Filip nastoupil do první třídy.

Filip se s mámou nasměje...

I když se Petr o syna zajímal, přece jen neměl povinnost starat se o to, aby se měla dobře celá Lucčina rodina. Zpěvačka je dnes pyšná na to, jak Filipa vychovala, a největší odměnou pro ni je, když jí syn řekne: „Ty jsi ta nejlepší máma na světě, nechtěl bych to jinak!“ To ovšem neznamená, že by ho Lucie nějak přehnaně rozmazlovala.

Maká pro ni jako kdokoli jiný

Filip hodně cestoval a zdálo se, že se usadí v zahraničí. Nakonec ale maká v rodinném podniku. Působí také v divadle, stará se o to, co je zrovna potřeba. Ovšem i když se před lety zdálo, že bude po mamince rád středem pozornosti, dnes se vidí spíš v zákulisí nebo za kamerou, jeviště ho neláká.

Jak jsme se dozvěděli, slavná maminka svému synovi nijak neulevuje. Chce po něm stejnou dávku zodpovědnosti jako po komkoli jiném. Naštěstí si ale Filipa vychovala tak, že výpověď mu zřejmě dávat nebude.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden