Prokletá vila je na prodej

Vendula Pizingerová (44), Karel Svoboda (†68)

Letos uplynulo už devět let od tragické události, která se stala v jevanské vile známého hudebního skladatele a producenta Karla Svobody (†68) a jeho ženy Venduly (44), tehdy ještě Svobodové. Svoboda, který trpěl dlouhé roky silnými depresemi, se tehdy přímo ve své vile zastřelil. A nebyla to rozhodně první smrt, která se v prostorách této luxusní usedlosti udála. Snad i proto se rodina nyní rozhodla honosné sídlo v hodnotě 75 milionů prodat a zbavit se tak prokletí, které je dlouhé roky pronásledovalo. Má to ale jeden háček. Bývalá žena Karla Svobody ani jejich společný syn Jakub (10) neuvidí z rodinného dědictví ani flok! Možnosti dědit po manželovi a otci se prý dobrovolně vzdali.

Dostanou 75 milionů?

Vila v Jevanech byla totiž už před lety převedena na Svobodova syna z prvního manželství Petra Svobodu (33), který dostal nyní na starost i její výnosný prodej. Nejde-li se však obyčejný smrtelník, který si za 75 milionů koupí dům o velikosti šest plus jedna na pozemku dosahujícím rozlohy téměř čtyř tisíc metrů, zůstává zatím tajemstvím.

Dům nosí smůlu

„Já jsem svůj podíl dala Petrovi zadarmo,“ tvrdí vdova po zesnulém hudebníkovi, která se loni vdala za mladičkého podnikatele Josefa Pizingera (28) a vypadá po letech konečně spokojeně. Pravda je však možná trochu jinde. Vendula zřejmě nechce mít s domem, který jí připomíná nejen tragickou smrt manžela, ale i své prvorozené dcerky Klárky, která podlehla zákeřné leukémii, už nic společného. Zemřela zde prý dokonce i Svoboda matka a jeho první žena Hanka.

.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden