Můj kousek štěstí

Prožila krásné a bujaré mládí

Můj kousek štěstí

Po manželově boku se zklidnila.

Alžběta Čeňková z Nemocnice na kraji města, ale i paní Tichá z Poslední aristokratky. Noblesní Eliška Balzerová (74) nás baví již pěknou řádku let.

Umělecké vlohy zdědila po mamince, která byla vášnivou amatérskou herečkou. Už od dětství tedy pro herectví plála rovněž. Ale protože rodina chodila do kostela, který byl v Moravských Budějovicích situován na Stalinovo náměstí, ředitel základní školy tehdy rozhodl, že Eliška Balzerová i její sestra mohou na studia zapomenout.

Blondýnka tudíž uvažovala o tom, že by se stala ošetřovatelkou, ale i tak zkusila štěstí na talentových zkouškách v Brně. Uspěla a byla přijata na konzervatoř, kam pronikla dřív, než jí to stačil ředitel základky zmařit. Utekla z

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden