Prožila si pořádné rodinné drama!

Prozradila, co narušilo její idylku s Petrem Kostkou.

Kráska s exotickým původem Carmen Mayerová (77) a šarmantní gentleman Petr Kostka (84) jsou spolu již přes půl století. Vychovali celkem pět dcer. Životem je provázela láska i tragické pády. Patří mezi nejstálejší české páry. Jak se poznali a jaký spolu prožili život? Co dalšího Carmen přichystal osud?

Život Carmen Mayerové (77) by vydal na román. Její maminka byla Španělka z Mallorky, otec byl trutnovský malíř německé národnosti Charles Mayer, byl to dobrodruh a světoběžník. Její rodiče se seznámili ve Francii, vzali se a Mayer chtěl svou ženu ukázat v Krkonoších.

Jenže byla válka a ocitli se v Berlíně, kde se narodila starší dcera Aida, za nějaký čas už v Česku pak Carmen. Otec ale nakonec emigroval do Itálie a Carmen se ve svých šestnácti letech dozvěděla rodinné tajemství – jejím biologickým otcem, stejně jako Aidy, nebyl malíř Mayer, ale německý důstojník Manfred, který padl do

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden