Prožívá Hynek krizi středního věku?

Zhubl a nabral svaly. Co se děje?

Herec Hynek Čermák (49) hraje drsňáky, ale sám naživo působí mírně, klidně a rád se zasměje. Je na vrcholu herecké kariéry, a přitom říká, že prožívá krizi středního věku.

Cítí, že už to není jako zamlada

Podle něj je v období, kdy mu hlava říká – Dělej si, co chceš, a tělo odpovídá – Zkus to, a umřeš. Hraje divadlo, točí akční filmy, ale najednou skončí a zjistí, že už to není ono, že ho něco bolí. Přiznal, že člověk se sám sebe ptá, kde je ta někdejší síla a rychlost.

Kvůli krásné ženě se musí udržovat.

U chlapů jeho ražení, kteří byli zvyklí dělat vše šmahem, najednou přichází divný pocit. Nejen díky prožitým hereckým rolím získal v životě nadhled a nezaměnitelné zkušenosti.

O 20 let mladší žena ho udržuje stále fit

Roli hraje i jeho láska Veronika Čermák Macková (28), již si vzal před pěti lety. I kvůli mladé krásce se jistě udržuje. Ne proto, aby byl vysekaný fešák, Veronika má jiné hodnoty. Je ale poměrně akční, a je jasné, že udržet s ní krok by mohlo být pro Hynka časem náročné, kdyby si nehlídal fyzičku.

Někdy je dobré prý vzít spravedlnost do rukou.

Neustále na sobě pracuje. Musí i kvůli práci!

V poslední době představitel seriálového Rapla výrazně pohubl, vytvaroval svaly a je v perfektní kondici. Vždy působil jako drsný pořízek, a proto jeho proměna vyvolávala otázky ohledně jeho zdraví. Nezhubl snad proto, že by byla nemocný a jen to nyní zastírá?

Čermák se rozhodl uvést na pravou míru, že váží 80 kilogramů a je mu v jeho novém těle dobře jako nikdy předtím. Jeho neskutečnou figuru by mu mohly závidět i mladší generace mladíků, kteří ho obdivují.

Hynek Čermák je ve své životní formě, navíc se vedle herectví věnuje fotografování ženských aktů a jeho ženě to nevadí. Jak je vidět, užívá si života plnými doušky.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden